Poruba podepsala Rudla a zkouší Nejezchleba, Kubicu i další hráče

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Poruba šla do úvodního přípravného zápasu s Kokšetau s několika novými tvářemi. Tamní vedení zkouší hned šestici hráčů a navrch se domluvilo na posílení defenzivy.

Nový fanshop

Po dvouleté pauze znovu oblékne porubský dres obránce Dominik Rudl, který naposledy hrál druhou ligu za Valašské Meziříčí a Chance ligu v barvách Vsetína. „Je to tak, dohodli jsme se už na spolupráci,“ potvrzuje generální manažer klubu Pavel Hinner.

„Hráči na zkoušku? Bude na nich, v jakém světle se v přípravném období ukáží.“

V obraně by mohli RT TORAX posílit další dva hráči, trenéři Miloš Holaň s Markem Pavlačkou zkoušejí mladé zadáky Martina Božíka s Romanem Cikánkem. Jednadvacetiletý Slovák Božík v uplynulé sezoně hrál za Trenčín, o rok mladší Cikánek za Bílinu.

V útoku pak Porubu mohou doplnit čtyři hokejisté. Zkušený Zdeněk Kubica, zámořím ostřílený Richard Nejezchleb, v Česku známý Slovák Šimon Beták a mladík Aleš Heinrich. „Bude na nich, v jakém světle se v přípravném období ukáží,“ má jasno Hinner.

Máme v jednání ještě pár zajímavých jmen

Dvaatřicetiletý Kubica je hráčem Mladé Boleslavi, ale loni startoval především za Slavii Praha, Nejezchleb naposledy zakotvil v Nových Zámcích, Beták hrál poslední dva ročníky v nižších švédských soutěžích a Heinrich druhou ligu za Moravské Budějovice.

Poruba už dřív posílila a po oťukávací sezoně bude mířit výš, výčet posil navíc nemusí být konečný. „Máme v jednání ještě pár zajímavých jmen,“ přiznává Hinner. Do přípravy se navíc zapojili Rostislav Olesz a Vladimír Svačina, kteří jsou bez angažmá.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz