Poruba oslaví 90 let: dorazí i Baroš, výtěžek půjde na charitu

Foto: hcporuba.cz

Porubský hokej slaví 90 let od založení a oslavy se uskuteční už zítra při exhibičním utkání mezi legendami Poruby a fotbalovými osobnostmi. Výtěžek půjde na charitativní účely.

Fanshop národního týmu

Kapitán Poruby bude legendární Marek Pavlačka, který odehrál nejvíc utkání v novodobé historii klubu a získal i nejvíce bodů. Jeho asistentem bude Pavel Šebesta.

Na ledě se bude prohánět i olympijský vítěz a dvojnásobný mistr světa David Moravec.

Předpokládaná sestava HK Poruby: Válek, Gleich, Dresler, Javín, Zrník, Vank, Kalandra, Gulaši, Figala, Tošenovjan, Moravec, Hašek, Tichý, Najdek, Fabián, Krayzel, Janečka, Buček, Rambousek, Badal, Vontor. Trenéři: Malík, Tichý, Kustod: Valčák.

A proti sobě budou mít zvučná jména...

Z fotbalového prostředí dorazí i vítěz Ligy mistrů a velký srdcař Baníku Ostrava Milan Baroš.

Diváci se mohou těšit také na Jana Kollera, Vladimíra Šmicera, Karla Poborského nebo Pavla Kuku. To jsou opravdu veliké osobnosti českého fotbalu.

Aby toho nebylo málo, zápas se ponese v duchu charitativní akce.

„Jedna část poputuje na vysloužilé internacionály v jejich těžkých životních chvílích. Druhá čast Nadačnímu fondu Patříme k sobě Oli, přesněji projektu Honzíkova cesta domů," uvádí porubský klub.

Do dražby půjde pak dres legend Poruby, který bude podepsán všemi účastníky.

Speciální utkání v RT TORAX ARENĚ startuje v pátek od 18:00, autogramiáda začne už od půl čtvrté odpoledne.

26. listopadu proběhne hokejové utkání hvězd Poruby a českého fotbalu ? ⚔️ ⚽️ ? Domácí celek, jenž se představí v...

Zveřejnil(a) HC RT TORAX Poruba dne Sobota 13. listopadu 2021

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz