Poruba mocně zbrojí. Dohodne se i s Obdržálkem?

Foto: Facebook HKM Zvolen

Ve středečním utkání Visegrádského poháru se v sestavě Poruby objevilo nové jméno: zkušený útočník Petr Obdržálek. Jak to s ním je?

NHL 20

„S Petrem zatím jednáme o smlouvě. Vše by mělo být jasné po pátečním utkání s Dubnicí," řekl pro hokej.cz Pavel Hinner, generální manažer ostravského celku. „A ještě jednáme se dvěma zajímavými hráči. Jasno o nich bude do středy příštího týdne."

Obdržálek by se mohl do Česka vrátit po šesti sezonách ve slovenské extralize. V uplynulém ročníku odehrál za Zvolen 51 utkání (10+18).

V minulosti ale dokázal ve slovenské extralize hned čtyřikrát překonat čtyřicetibodovou hranici. A když hrál za Skalici v jednom útoku se Žigmundem Pálffym, pokořil dokonce padesátibodovou metu.

„S Petrem zatím jednáme o smlouvě. Vše by mělo být jasné po pátečním utkání s Dubnicí."

Nejednalo by se tedy o ledajakou posilu ze slovenské extraligy. I u našich sousedů platil Obdržálek za jednoho z elitních forvardů.

O svých kvalitách ostatně přesvědčoval ještě před odchodem na Slovensko. Válel hlavně v Třebíči, objevil se také na Kladně, v Písku, Šumperku nebo brněnské Kometě.

Pro uvedení do obrazu – jeho statistiky z posledních tří prvoligových sezon? 74 zápasů, 30 gólů a 54 asistencí! Je jasné, že pro Porubu by to byl hráč do prvních dvou formací.

„Ještě jednáme se dvěma zajímavými hráči."

Jestli vyjdou jednání i s dalšími posilami, Ostravané si rázem budou moci dělat ambice i na nejlepší čtyřku. Ještě loni přitom byli v Chance lize nováčkem! 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz