Poprask v Litoměřicích! Stadion získal Jana Kloze

Foto: Aleš Bedlík, hokejkv.cz

Prvoligové Litoměřice našly lídra týmu: za Stadion bude hrát Jan Kloz. Produktivní útočník působil poslední dvě sezony na Kladně.

Plekanec Chance liga

Tohle se nečekalo! Vždyť Jan Kloz byl jedním z největších jmen na prvoligovém trhu "volných hráčů". Ne-li vůbec tím největším jménem...

Důvody?

1) V základní části 2015/2016 získal skvělých 53 bodů.

2) V play off 2016 oslnil 23 kanadskými body, což je druhý nejlepší počin v historii prvoligového play off. 

3) V sezoně 2016/2017 se stal s 22 góly nejlepším střelcem WSM Ligy.

4) V uplynulém ročníku byl druhým nejproduktivnějším hráčem Kladna (v základní části 15+24).

„Připravujeme zde perspektivní mladé hráče na seniorský hokej a tyto hráče, jako je Honza, kteří jdou příkladem bojovností, výkonností a vůlí se zlepšovat, tady potřebujeme," uvedl pro hclitomerice.cz předseda klubu Daniel Sadil. 

„Hráče, jako je Honza, kteří jdou příkladem bojovností, výkonností a vůlí se zlepšovat, tady potřebujeme."

Kloz nejde do neznámého prostředí: v Litoměřicích se objevil v pěti ročnících. Většinou ale jen v rámci střídavých startů nebo krátkodobých hostování. Teď bude na severu Čech celou sezonu.

„Jsem strašně rád, že jsem se sem mohl vrátit," řekl Kloz. „Je tady perfektní zázemí, o hráče je postaráno ve všech směrech a mám to blízko domů. Hodně mě to tady v Litoměřicích lákalo a nakonec to dopadlo dobře." 

Aktuální soupiska HC Stadion Litoměřice

Brankáři: Tomáš Král, Martin Michajlov.

Obránci: Ondřej Buchtela, Michael Gaspar, Jiří Jebavý, František Klejna, Dominik Málek, Patrik Marcel, Aleš Pavlas, Ondřej Smetana.

Útočníci: Jan Kloz, Jaroslav Dvořák, Jakub Hašek, Martin Kadlec, Michal Machač, Michal Pochobradský, Ondřej Sýkora, Otakar Šik, Daniel Voženílek, Markus Korkiakoski.

Jan Kloz s Danielem Sadilem.

Jan Kloz s Danielem Sadilem. | Foto: Instagram HC Stadion Litoměřice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz