Poletín mění dres. Opouští Zlín a míří na hostování do Vítkovic

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Zajímavý přesun se udál v Tipsport extralize. Vítkovice posilují svou ofenzivu o Michala Poletína, který bude v ostravském klubu hostovat do konce probíhající sezony.

Jágr Chance liga

„S Michalem jsme počítali do prvních dvou útoků. V létě k nám přišel jako posila, ale bohužel se propadal v průběhu sezony sestavou a v posledních týdnech byl na hraně sestavy. Došlo ke vzájemné dohodě s hráčem o jeho uvolnění, ozvaly se nám Vítkovice, kde bude hostovat do konce letošní sezony,“ říká jednatel a sportovní manažer Zlína Jiří Šolc.

Sedmadvacetiletý útočník se před startem sezony přesunul z Chomutova do Zlína, v jehož dresu sehrál 28 utkání s bilancí tří vstřelených branek a pěti asistencí. Berani do něj přitom vkládali větší očekávání.

„Michal charakterově skvěle zapadl do hráčské kabiny, v přípravě a tréninku nic neošidil, ale po sportovní stránce nenaplnil v extraligových zápasech naše očekávání,“ přiznává Šolc.

Teď před Michalem Poletínem stojí nová výzva. Stěhuje se totiž do Vítkovic, za které může nastoupit už v pátek proti Plzni. „Po odchodu Poletína bychom rádi posílili hráčský kádr do konce přestupního termínu o nového útočníka. Uvidíme, jaká bude aktuální situace na hráčském trhu a zda bude někdo volný,“ dodává Šolc.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz