Pohl se vrací do Slavie! WSM Ligu opouštějí Lorraine i Postnikov

Foto: hc-slavia.cz

Byl to malý den pro lidstvo, ale výživný pro WSM Ligu. Během pátečního odpoledne přiletěly tři zajímavé zprávy: produktivní obránce Jan Pohl (na fotce) posílil Slavii, s Kladnem se rozloučil švédský útočník Johan Lorraine a v Havířově skončil ruský bek Viktor Postnikov.

Plekanec Chance liga

Jan Pohl měl minulou sezonu výbornou formu: po 48 zápasech za Slavii se chlubil bilancí 9+17. Vysloužil si zájem Znojma – také tam pravidelně sbíral body, po 18 duelech (1+9) se ale s účastníkem EBEL dohodl na ukončení spolupráce a vrátil se do Prahy.

Slavia buduje silnou obranu: krom Pohla v ní působí Jiří Drtina, Jaroslav Kasík, Jan Novák, Jan Holý, Pavel Kolařík nebo Jindřich Barák. 

„Náhradu za Viktora Postnikova řešíme."

Další změny v kádru plánuje Havířov, který propustil Viktora Postnikova. Ruský obránce se zkušenostmi z KHL odehrál za AZet 21 utkání (1+4, - 7 +/-). „Viktor v létě uspěl na zkoušce a na začátku sezony hrál podle našich představ. Postupně však šla jeho výkonnost dolů, a to i vinou častých zranění. Náhradu na post obránce řešíme," uvedl na klubových stránkách manažer Patrik Rimmel. 

WSM Ligu opouští ještě jedna zahraniční tvář: Johan Lorraine. Švédský útočník odehrál za Kladno jen 17 utkání (4+4). Kam povedou jeho další kroky, stejně jako u Postnikova, není známo.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz