Podpisy opor, teď druhá posila. Litvínov ulovil dravce do útoku

Foto: hcverva.cz

Chemici jsou dál aktivní ve skladbě kádru na nadcházející extraligovou sezonu. Poté, co si klub pojistil své klíčové hráče Viktora Hübla, Františka Lukeše či Richarda Jarůška, Severočeši oznámili jméno druhé posily. V Litvínově bude nově působit útočník Patrik Zdráhal.

partneři českého hokeje

„Patrik je talentovaný hráč střední generace s výborným bruslením. Probojoval se i do národního týmu. Věřím, že se nám podaří ještě více rozvinout jeho potenciál,“ říká na adresu čerstvé posily generální ředitel Litvínova Pavel Hynek.

Patrika Zdráhala tak čeká třetí extraligové angažmá v kariéře. Pětadvacetiletý útočník původem z Ostravy získal první zkušenosti s nejvyšší soutěži v mateřských Vítkovicích. Vyšla mu hlavně uplynulá sezona, v níž ve 48 duelech základní části nastřílel 17 branek a dostal se i do seniorské reprezentace.

Foto: hcverva.cz

Uplynulou sezonu rozjel Zdráhal opět ve Vítkovicích, kde nastoupil do 23 zápasů s bilancí čtyř tref a devíti asistencí. Pak se přesunul na opačnou stranu republiky. Ostravané se totiž dohodli na trejdu Plzní, kam zamířil výměnou za Miroslava Indráka.

Na západě Čech zasáhl vynikající bruslař do dalších 22 extraligových duelů. Dal pět gólů a na další tři přihrál. Další branky přidá v dresu Litvínova, s nímž podepsal roční kontrakt s opcí. Severočeši o tom informovali na svém webu.

Aktuální kádr HC VERVA Litvínov

Brankáři:
Denis Godla, David Honzík, Šimon Zajíček.

Obránci:
Jakub Březák, Lukáš Doudera, Patrick Kudla, Jiří Říha, Jan Ščotka, David Štich.

Útočníci:
František Gerhát, Martin Hanzl, Martin Havelka, Filip Helt, Viktor Hübl, Richard Jarůšek, Josef Jícha, František Lukeš, Samson Mahbod, Jakub Petružálek, Tomáš Pospíšil, Pawel Zygmunt, Patrik Zdráhal.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz