Podeváté na Pustevny. S Vítkovicemi šel rekordní počet fanoušků

Foto: hc-vitkovice.cz

4. června 2018, 11:55

Adam Bagar

Ostravský klub pokračuje v tradici, hokejisté Vítkovic už podeváté se svými fanoušky vyrazili na oblíbené Pustevny. Letošní ročník přinesl asi nejpočetnější účast ze všech dosavadních sezon, na výšlap pod Radhošť se podle odhadů vydalo takřka patnáct stovek fanoušků.

Nový fanshop

Některé příznivce navíc možná odradila nepříznivá předpověď. Čekalo se, že počasí bude podobné tomu loňskému, kdy vítkovickou tradici doprovázel vydatný déšť. Ale nestalo se tak. Počasí se umoudřilo, šlo se nakonec za krásného, teplého a slunečného počasí.

Foto: hc-vitkovice.cz

Fanoušci se znovu sešli před hotelem Ráztoka v Trojanovicích. Ještě před samotným startem výšlapu vystoupily vítkovické roztleskávačky z Fit&Fun Cheerleaders Ostrava, které špalírem odstartovaly devátý výšlap, na který se vydal nejspíš rekordní počet fanoušků.

Cílem letos nově byla restaurace na Horní stanici lanové dráhy Pustevny. Někteří zvládli trasu pod hodinu, jiní dorazili zhruba po dvou hodinách. Modro-bílého hada uzavíral také obránce Jan Výtisk, který tak podpořil ty nejposlednější vítkovické fandy.

Foto: hc-vitkovice.cz

Po zdolání Pusteven byl tradičně čas na nějaké místní dobroty včetně piva. Fanoušci, kteří se během výšlapu s hráči fotografovali a rozmlouvali s nimi, se následně mohli těšit rovněž na autogramiádu hráčů i trenérského tria Jakub Petr, Pavel Trnka a Martin Prusek.

Letošní ročník akce si užili nejen fanoušci, ale také samotní hráči. „Užili jsme si to, navíc nám letos vyšlo počasí, takže to bylo výborné. Velice mě těší zájem fanoušků o tuhle akci a že nás stále podporují,“ hlásí v reportáži na klubovém webu kapitán Rostislav Olesz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz