Podepsáno. Slovák Hrehorčák po návratu ze zámoří posílí Oceláře

Foto: hcocelari.cz

Po brankářích Patriku Bartošákovi a Petru Kváčovi hlásí v Třinci také první posilu do pole, ofenzivní řady Ocelářů doplní slovenský útočník Patrik Hrehorčák.

NHL 20

„Aktuálně probíhají jednání o podmínkách kontraktu,“ informovali nedávno Slezané na svém twitterovém účtu. Nyní už je definitivně jasno, dvacetiletý útočník Patrik Hrehorčák podepsal pod Javorovým smlouvu a po dvou sezonách už je oficiálně zase Ocelářem.

„Přijel jsem domů a po dvou týdnech mě kontaktovali z Třince a chtěli mě zpátky. Ani jsem se nerozmýšlel a hned jsem řekl ano. Hrál jsem tady čtyři roky od třinácti do sedmnácti a cítím se tu jako doma," uvedl slovenský hráč na sociálních sítích třineckého klubu.

Účastník MS hráčů do osmnácti i dvaceti let hrál za slezský klub už v letech 2013 až 2017, když postupně hájil barvy mladšího, staršího dorostu a také juniorky. Před odchodem do zámoří se v třineckém dresu blýskl 62 body za 30 branek a 32 nahrávek v 53 zápasech.

Minulé dvě sezony strávil v Kanadě, kde sehrál dohromady 152 utkání a zapsal 106 bodů za 54 gólů a 52 asistencí. Povedla se mu hlavně uplynulá sezona, v níž k titulu v QMJHL přidal s týmem Rouyn-Noranda Huskies i vítězství v prestižním Memorial Cupu.

Příchody k HC Oceláři Třinec

Patrik Bartošák (Vítkovice)
Petr Kváča (České Budějovice)
Patrik Hrehorčák (Rouyn-Noranda)

Odchody z HC Oceláři Třinec

Šimon Hrubec (Kunlun)
Peter Hamerlík (neznámo)
David Cienciala (Mladá Boleslav)
Patrik Husák (Poruba)
Vít Christov (České Budějovice)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz