PODCAST: V Česku máme dobré hráče. Jen to z nich dostat! tvrdí Moravec

Chance ligu zasáhla další karanténní vlna, drtivá většina utkání musela být odložena a horlivě se hledají náhradní termíny. Podcast 1. Liga, taky liga ale pokračuje dál a jednou týdně nabízí souhrn událostí uplynulých dnů a také obsáhlý rozhovor s prvoligovou osobností. Hostem aktuální epizody byl trenér mládeže a nedávno i A-týmu Poruby David Moravec.

Fanshop národního týmu

Vítej zlatý hattricku!

Hláška z vítězného finále MS 2001 zlidověla a David Moravec se svou trefou v prodloužení proti Finsku nesmazatelně zapsal mezi hrdiny české hokejové historie. Kolikrát tuto akci viděl a co si o ní s odstupem dvaceti let myslí?

A jak to vlastně kluk z Opavy bez zkušeností z mládežnických reprezentací dotáhl až k olympijskému zlatu?

V rozhovoru se ale především věnujeme jeho aktuální funkci trenéra. Co dnes nejvíc chybí české mládeži? Jaké jsou podmínky pro mladé hráče v prvoligovém týmu? Jak zabránit odlivu talentů z Poruby do konkurenčních Vítkovic? 

Bývalý reprezentant a úspěšný střelec je také známý svou prací hokejového experta v České televizi, probereme tedy taje hokejového vysílání a přímých přenosů, rozebereme spolupráci jednotlivých aktérů přenosů a také to, jak detailní mají jednotliví experti a komentátoři přípravu.

A dojde i na okolnosti jeho jediného startu v NHL v dresu Buffala i na historku, kdy nemohl jako hráč Opavy regulérně nastoupit za Olomouc, a tak hrál pod jménem David Komínek a dal dva góly.

To vše a mnohem víc v nové epizodě ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.


Vsaďte si na MS v hokeji a získejte 500 Kč zdarma

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz