PODCAST: Sparta je Sparta. Žálčík o střeleckém instinktu i o motivaci hráčů v Chance lize

Netradičně už v neděli přinášíme další díl podcastu 1.Liga, taky liga. A protože je dnešní den věnovaný Jestřábům z Prostějova, hostem další epizody byl hvězdný útočník a obávaný prvoligový kanonýr Lukáš Žálčík.

Aplikace Tipsport extraligy

32 gólů. To je střelecký účet Lukáše Žálčíka z obou posledních sezon na Hané. A i když přišel o svého dvorního nahrávače Marka Račuka, letos si na podobnou metu také zadělal. V omlazeném týmu nasázel už šest branek a přidal 5pět asistencí. Stále tak patří ke špičce Chance ligy, co se bodové produkce týče.

Ryzí střelec v obsáhlém rozhovoru vzpomíná na své začátky v Šumperku, na urputný čtyřletý boj o extraligu na Spartě i o trenérovi a manažerovi Jiřím Vykoukalovi. Rozebírá motivaci hráčů ve druhé nejvyšší hokejové soutěži, poodhalí taje individuální kondiční přípravy a také prozradí, proč by se dobře uživil jako stavař.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Partneři LHK Jestřábi Prostějov

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz