PODCAST: Rozhodčí Tomáš Veselý o létajících pivech i zapomenuté píšťalce

V pondělí vám jako obvykle servírujeme nový díl podcastu 1. Liga taky liga, který se věnuje dění v druhé nejvyšší hokejové soutěži. A tentokrát je to pořádně výživné menu. Probereme ze všech stran nebývale atraktivní prvoligový týden, shrneme přestupy a aktuality z jednotlivých týmů a přinášíme velmi exkluzivní rozhovor. Za mikrofonem totiž stanul hokejový rozhodčí Tomáš Veselý.

Aplikace Tipsport extraligy

Říkali jste si, že rozhodčím není věnovaný takový mediální zájem, minimálně ne ten pozitivní? To mění aktuální epizoda podcastu 1. Liga, taky liga, ve které jsme detailně vyzpovídali extraligového arbitra Tomáše Veselého.

Ten už letos píská výhradně nejvyšší soutěž, musel si ale jako každý projít všemi ligami, pěkně od minižáků v kraji přes druhou a první ligu seniorů.

V zajímavém rozhovoru přinášíme komplexní pohled na práci hokejového rozhodčího u nás. Jak jsou rozdělovány delegace? Co všechno si s sebou bere na zápas, jak vypadají kabiny rozhodčích a co vše mají kromě řízení utkání rozhodčí na stadionu na starosti? A kdy v kariéře se sudí rozhoduje, jestli bude pískat na čáře, nebo se stane hlavním?

Řeč dojde i na tlak ze strany diváků, kterého jsou rozhodčí momentálně ušetřeni, ale také na systém pokutování a vet, možnosti pískání na mezinárodních akcích či budoucnost a možnou plnou profesionalitu rozhodčích u nás.

A samozřejmě muselo dojít i na vtipné „historky z natáčení“. Dojde na příhodu o zapomenuté píšťalce, na detailní popis výstroje rozhodčích nebo na létající piva na stadionech. Máte se na co těšit ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz