PODCAST: Král o budování pozice v Litoměřicích i zmařené šanci v Hradci

Ani Velikonoční pondělí není výjimkou a důvodem, proč by neměla tak jako každé pondělí vyjít nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga. V ní shrneme přestupové veletoče posledních dnů, nové spekulace a taky rozebereme ošemetné a rozporuplné situace ze semifinálových duelů. A jako host tentokrát stanul za mikrofonem litoměřický gólman Tomáš Král.

Aplikace Tipsport extraligy

Litoměřice mohly letos zažít historický úspěch. Ofenzivně laděný tým předváděl akce, ze kterých přecházel zrak, a když se gólman Tomáš Král na konci sezony i v play off rozchytal do parádní formy, postup do semifinále byl na dosah. Jenže poslední krok bývá nejtěžší. Stadion měl soupeře na lopatě, ale ani natřikrát sérii neukončil. Místo toho mu prohra v sedmém mači ukončila sezonu.

Právě brankář Tomáš Král byl ale jedním ze strůjců litoměřického vzestupu tabulkou i postupu z předkola. V obsáhlém rozhovoru nejprve analyzuje klíčové aspekty sezony, hodnotí přínos projektu Dukla a to, jak se tým vyrovnává s neustálými změnami v sestavě.

Také proletíme jeho cestu v litoměřickém brankovišti, v němž si postupně vydobyl neotřesitelnou pozici jedničky, i když růžové to taky vždycky nebylo. Taky se dozvíme, co mu při zápasech pomáhá se soustředěním, čím ho inspiroval Petr Čech nebo kde a s kým po tréninku hrál nájezdy o limonády nebo dokonce svlíkání. A taky jak mu jako Plzeňákovi chutná pivo.

Druhá část exkluzivního rozhovoru pak vyjde příští týden. 

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz