PODCAST: Chlán a Ouřada o napitém rolbaři i porouchaném autobuse. Co řekli o Vykoukalovi?

Začátek nového týdne opět přináší novou epizodu podcastu 1. Liga, taky liga. Ta shrnuje aktuální novinky z profesního i soukromého života hráčů a vypichuje týmy, kterým se úvod sezony povedl a které naopak selhaly na všech frontách. V exkluzivním rozhovoru pak vyzpovídá prostějovské mladíky Petra Chlána a Kryštofa Ouřadu.

Aplikace Tipsport extraligy

Bratranci Petr Chlán a Kryštof Ouřada jsou nerozlučná dvojka. Oba bydleli pár kilometrů od sebe, oba přes Teplice vyrazili do Chomutova a oba jedny ze svých prvních startů sbírali v Ústí nad Labem, jemuž je na hokej.cz věnovaný pondělní den.

A spolu se také před loňskou sezonou uhnízdili v jestřábím hnízdě.

V rozhovoru plném legrace vzpomínají na trenéra Vladimíra Růžičku i na své první góly mezi muži. Oba totiž skórovali jak ve své prvoligové, tak extraligové premiéře, což je dost velká rarita.

A také sypou z rukávu vtipné historky: třeba o nabořeném mantinelu od připitého rolbaře nebo o spadlé střeše na teplickém zimáku.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz