Pocta pro Kadlece! Jeho sedmičku už ve Slavii nikdo na dresu mít nebude

Foto: hc-slavia.cz

Bývalý kapitán Slavie a jedna z největších tváří její úspěšné éry, obránce Petr Kadlec, se dočká velké pocty: 2. listopadu mu sešívaní vyvěsí pod strop zimního stadonu v Edenu dres s jeho číslech 7. Tohle číslo už si ve Slavii na dres nikdo nedá. Pražský klub to uvedl na svém webu.

HokejkaTV

V dresu Slavie odehrál 19 sezon, z toho čtyři jako kapitán, nikdo pak za sešívané nenasbíral víc kanadských bodů. Těch bylo dohromady 461 (88+373). To je krátká vizitka Petra Kadlece, kterého čeká 2. listopadu velký večer.

Před začátkem zápasu 20. kola Chance ligy proti českobudějovickému Motoru vyšplhá pod strop zimního stadionu v Edenu dres s jeho číslem 7. Utkání kvůli tomu bude na programu už od 14 hodin.

Do prvního týmu nahlédl poprvé v ročníku 1995/96, následně se Slavií zažil ty největší úspěchy. Byl u titulů v sezonách 2003/04 i 2007/08. Kromě toho se sešívanými získal tři stříbrné a dvě bronzové medaile. 

Poslední čtyři sezony působil ve Slavii taky jako kapitán, od ročníku 2014/15 se ale přesunul do Plzně, kde už se předtím objevil v sezoně 1999/00. Nebyl tak součástí slávistického pádu z extraligy. Před ukončením kariéřy po sezoně 2017/18 odehrál Kadlec na západě Čech čtyři sezony.

Foto: hc-slavia.cz

Dohromady v nejvyšší české soutěži odehrál dohromady 1250 zápasů, což je doteď rekordní zápis.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz