Po Vrdlovcovi další podpisy. Kdo už má smlouvu ve Slavii?

Foto: Jakub Mezlík, hc-slavia.cz

Kromě Daniela Vrdlovce, o jehož setrvání v Edenu jsme informovali dříve, už podepsali se Slavií smlouvy na příští sezonu také obránce Marek Ryzák a útočníci Jiří Doležal (na fotce), Martin Ondráček a Tomáš Šmerha.

HokejkaTV

Jiří Doležal s Martinem Ondráčkem v uplynulém ročníku patřili k týmovým tahounům. Doležal v základní části zaujal třiceti body (10+20) a navíc ovládl týmové hodnocení +/- (+18). Ondráček pak k týmové produktivitě přispěl 29 body (11+18).

„I když jde o defenzivnější typy útočníků, jsou to velmi důležití hráči. Jsou výborní do oslabení, při bránění, ale na druhou stranu oba umí dát i gól," popisuje pro web hc-slavia.cz jejich přednosti trenér Miloš Říha mladší. „Odvádějí kus práce, pomáhají s chodem mužstva a je z nich cítit, že bojují za Slavii."

„Pomáhají s chodem mužstva a je z nich cítit, že bojují za Slavii."

Zatímco Ondráček s Doležalem jsou veteráni, Tomáš Šmerha je na začátku kariéry. A Slavia věří, že by to 21letý útočník mohl dotáhnout daleko. Ostatně během února nasázel v Chance lize hned šest gólů a ukázal, čeho může být schopný.

„Pokud bude dobře pracovat a uvědomí si, čeho by chtěl dosáhnout, tak se v příští sezoně může určitě více prosadit a stát se důležitým článkem týmu. My věříme, že se zařadí mezi klíčové hráče," doufá nový sportovní manažer Jiří Veber.

„Věříme, že se Tomáš Šmerha zařadí mezi klíčové hráče."

V Edenu bude v nadcházejícím ročníku s jistotou pokračovat i Marek Ryzák. 195 centimetrů vysoký bek loni pendloval mezi druholigovou Kobrou (27 utkání, 9+15) a Slavií (6 zápasů, 3+2).

„Svým důrazem a agresivitou je velice platný pro mužstvo, takový hráč nám tady dlouhodobě chyběl," říká na klubových stránkách Říha. „Svými výkony si řekl o to, aby měl ve Slavii svoji pozici – a to třeba i lepší, než tu míval v minulosti.“

Martin Ondráček.

Martin Ondráček. | Foto: hc-slavia.cz

Dosud potvrzené odchody ze Slavie

Jiří Drtina (O, pokračuje ve VHK ROBE Vsetín)
Lukáš Krejčík (Ú, neznámo kam)
Zdeněk Kubica (Ú, neznámo kam)
Petr Tejral (Ú, přerušení kariéry)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz