Po roční odmlce se vrací sraz fanoušků: setkají se v jižních Čechách

Foto: motorfans.cz

Příznivci z různých klubů nemusí být jen soupeři a rivalové. Loni se sraz hokejových fanoušků uskutečnit nemohl, ovšem letos tomu už nic nebrání: 24. ročník proběhne od 2. do 5. července kousek od Českých Budějovic.

Fanshop národního týmu

Akci mají na starost členové budějovické organizace Motorfans, kteří zvolili Vodácký areál Lídy Polesné. Ten se nachází v Českém Vrbném.

„Kromě dobrého občerstvení se můžete těšit na soutěže, hry, DJ i menší kapely a hlavně kamarády. Chtěli bychom nabídnout například plavbu lodí, návštěvu ZOO Hluboká nebo motokáry. Vše budeme ladit v závislosti na rozvolňování vládních opatření,“ píše se na motorfans.cz.

Jízda parníkem, návštěva zoo a motokáry se plánují zatím na nedělní den. V pátek třeba vystoupí kapela Budweis Drunken Bastards a Jirka DjSmile Ježek. V sobotu má zahrát Colectiv (Jamaika) a poté bude bavit opět DJ.

„Chtěli bychom nabídnout například plavbu lodí, návštěvu ZOO Hluboká nebo motokáry."

Ubytování v kempu bude ve stanech. „Dále se snažíme s majitelem vyjednat možnost vjezdu obytného auta nebo menšího karavanu. O této možnosti budeme dále informovat,“ hlásí organizátoři.

Cena na osobu v kempu vychází na 90 korun, stan stojí přes jednu noc o deset korun méně, což vychází stejně jako auto. V ceně za osobu je započítán čip na použití sprchy. Přespávat můžete také v hostelu, ale ten má omezenou kapacitu.

Sraz hokejových fanoušků v roce 2019

Sraz hokejových fanoušků v roce 2019 | Foto: Miriam Gajdová, fanstrinec.cz

Na každého fanouška bude čekat na místě i menší překvapení. „Každý účastník dostane malý suvenýr na památku: srazovou placku a samolepku. K vyzvednutí budou v průběhu srazu u vedení Motorfans.“

A připravují se i srazová trička, detaily ale upřesní organizátoři později. Pokud byste měli zájem o celorepublikový sraz hokejových fanoušků, tak se více informací dozvíte na webu motorfans.cz.

Poslední sraz se uskutečnil v roce 2019 v třineckém fotbalovém areálu Borek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz