Po Jarůškovi další podpis. Litvínov si udržel polského reprezentanta

Foto: hcverva.cz

Po Richardu Jarůškovi pokračuje další útočník. Jednadvacetiletý Polák Pawel Zygmunt si řekl svými výkony z minulé sezony o nový kontrakt. V Litvínově bude hrát i v další sezoně.

Fanshop národního týmu

Klub o jeho jednoleté smlouvě informoval na svém webu.

Zygmunt tak začne v Litvínově už třetí sezonu. Ve své premiérovém ročníku nasbíral čtyři body ve 20 zápasech.

Na pár zápasů si zkusil také Chance ligu, kde hrál v Kadani a Litoměřicích.

Loni odehrál kompletní sezonu za Vervu (6+4). „Pawel si svými výkony řekl o novou smlouvu. Je to mladý hráč a my jsme rádi, že jsme se dohodli na pokračování. Věříme, že bude dále rozvíjet svůj potenciál,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

„Je to pro nás mladý hráč, se kterým počítáme směrem do budoucnosti našeho klubu."

Však bodově to byl pro něj nejlepší ročník v Česku. „Uplynulá sezona pro něj byla průlomová, protože dostal více prostoru na ledě," komentuje hlavní trenér Vladimír Országh.

V základní části strávil za jeden zápas na ledě průměrně přes 14 minut.

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

„Má na čem stavět a pro nás je to mladý hráč, se kterým počítáme směrem do budoucnosti našeho klubu,“ dodává Országh.

„Cíl je pro mě vyhrát s Litvínovem titul. Nikdo v týmu nechce hrát o pozice dole."

S podpisem smlouvy je spokojený i samotný hráč. „Velmi se na pokračování v následující sezoně těším," hlásí v klubovém rozhovoru Zygmunt.

A cíle ambice má vysoké: „Cíl je pro mě vyhrát s Litvínovem titul. Nikdo v týmu nechce hrát o pozice dole, ale chceme se posouvat směrem nahoru."

Aktuální kádr HC VERVA Litvínov

Brankáři: David Čermák, Denis Godla, Šimon Zajíček.

Obránci: Ondřej Baláž, Uvis Balinskis, Patrik Demel, Jiří Háva, Marek Hrbas, Aaron Irving, Denis Zeman, Daniel Kolář, Matěj Stříteský.

Útočníci: František Gerhát, Michal Gut, Martin Havelka, Viktor Hübl, Andrej Kudrna, Vojtěch Kysela, František Lukeš, Tomáš Pospíšil, David Skuhrovec, Marek Slavík, Lukáš Stehlík, Petr Straka, Matúš Sukeľ, Přemysl Svoboda, Jan Vopat, Patrik Zdráhal, Richard Jarůšek, Pawel Zygmunt.

Foto: hcverva.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz