Po dvou zápasech konec! Střelec Klíma rozvázal smlouvu v Kadani

Foto: hcdukla.cz

Společně s Jaroslavem Kůsem měli vytvořit elitní útočnou dvojici, která bodově potáhne Kadaň. Jenže Lukáš Klíma u Trhačů už po dvou zápasech končí.

HokejkaTV

Jak stojí na kadaňském webu, s týmem, kterému šéfuje jeho strýc Petr Klíma, se dohodl na ukončení kontraktu.

Opakuje se tak scénář z minulé sezony. I loni začal Klíma v Kadani, v průběhu roku však zamířil jinam. Konkrétně do ambiciózní Jihlavy.

Kam půjde teď, to veřejnosti ještě není známo.

Devětadvacetiletý útočník se loni vrátil na scénu a udělal si dobré jméno. V základní části nasázel hned osmnáct gólů a pomohl Dukle k vítězství po základní části.

Novému zaměstnavateli tedy Klíma může být opravdu užitečný.

Zároveň je to značná ztráta pro Trhače. Kadani se navíc zranil první centr Jaroslav Kůs. Bez těchto dvou produktivních útočníků schytali Severočeši v pondělí sedmičku od Přerova.

Soupiska SK Trhači Kadaň

Brankáři: Oliver Štěpánek, Adam Wolf, Petr Galuška.

Obránci: Jakub Trefný, Michael Foltýn, Daniel Novák, Jakub Mert, František Gajdoš, Daniel Poizl, Jan Klodner, Adam Šilhán, Lukáš Popela, Filip Eliáš, Lukáš Chalupa, Tomáš Pavelka.

Útočníci: Jaroslav Kůs, Zdeněk Zabloudil, Jan Müller, Patrik Prymula, František Wágner, Roman Chlouba, Dominik Řepík, Matěj Zabloudil, Miroslav Kuba, Michal Hotěk, Štěpán Čech, Martin Dubský, Josef Rindoš, Jan Kanický, David Homer, Ondřej Bláha, Michal Machač, Ondřej Matýs, Matěj Chalupa, Tomáš Koblížek.

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz