Plzeň udržela talentovaného útočníka, Kantner má novou smlouvu

Foto: hcskoda.cz

Vedení extraligové Plzně udrželo talentovaného útočníka, novou smlouvu se Škodou uzavřel Matyáš Kantner. Někdejší juniorský reprezentant se Západočechům upsal na další dva roky. Klub o tom informuje na svém webu.

O Kapku lepší hokej

Jednadvacetiletý plzeňský rodák hraje v Plzni nejvyšší soutěž třetí sezonu. Účastník Hlinkova memoriálu 2015 a mistrovství světa osmnáctiletých o rok později strávil jeden rok v zámořském juniorském týmu Flint Firebirds z OHL, poté se zase vrátil domů.

V letošním ročníku se Kantnerovi daří a potvrzuje, že má velký potenciál. Trenér Ladislav Čihák v nedávné minulosti zařadil šikovného bruslaře do elitní formace k Milanu Gulašovi s Tomášem Mertlem a Kantner důvěru splácel kvalitní produktivitou.

„Matyáš je naším odchovancem, takže jsme pochopitelně měli zájem, aby u nás pokračoval. V letošní sezóně udělal výrazný progres ve své výkonnosti. Doufáme, že se i nadále bude posouvat a v krátké době se stane naším klíčovým hráčem,“ uvedl na klubovém webu sportovní manažer Tomáš Vlasák.

Kantner hrál nejvyšší soutěž dosud pouze za Plzeň, v letošní sezoně má zatím na kontě 38 utkání, 11 branek a 14 nahrávek. V pátečním utkání proti Třinci, který Škoda vyhrála 5:2, nastoupil ve formaci s Jaroslavem Kracíkem a Jakubem Pourem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz