Plzeň trápí marodka. Indiány posílí Vondráček, Němeček na zkoušce

Foto: Michal Eger, hc-kometa.cz

5. října 2016, 10:57

Adam Bagar

Aktuálně jim schází Petr Kadlec, Jaroslav Kracík, David Stach, Miroslav Preisinger nebo Ryan Hollweg. Hokejisty Plzně v úvodu sezony trápí početná marodka, na kterou zareagovalo tamní vedení příchody dvou hráčů! Na západ Čech se v rámci měsíčního hostování stěhuje útočník Tomáš Vondráček, měsíční zkoušku absolvuje obránce David Němeček a minimálně do konce října v kádru zůstává slovenský centr Tomáš Hrnka.

Nový fanshop

Tomáš Vondráček v letošním ročníku sehrál osm střetnutí za Kometu, vstřelil v nich dva góly, ale další starty si minimálně v následujících třiceti dnech připíše za Plzeň. „Tomáš přichází na měsíc z Brna, které jej uvolnilo, protože tam nedostával tolik prostoru. My máme momentálně hodně zraněných hráčů a očekáváme, že nám pomůže vylepšit naše postavení,“ říká sportovní manažer Tomáš Vlasák na adresu důrazného útočníka.

Pětadvacetiletý Vondráček, jenž letos nastupoval rovněž za prvoligovou Třebíč, v uplynulých dvou sezonách vstřelil v Brně dohromady úctyhodných 31 gólů. „Jedná se o vysokého hráče, který je důrazný a má čich na góly. Věřím, že minimálně měsíc nám pomůže,“ přeje si Tomáš Vlasák. Ten krátce před startem nové sezony přivedl na měsíční zkoušku slovenského centra Tomáše Hrnku jako náhradu za Miroslava Preisingera.

"Tomáš Vondráček má čich na góly. Očekáváme, že nám pomůže vylepšit naše postavení."

Plzeň je s Hrnkovými výkony spokojena, a tak došlo k prodloužení spolupráce minimálně do konce října. „S Tomášem jsme se dohodli na další měsíc s možností opce, aby mohl zůstat do konce sezony,“ prozrazuje Vlasák, ten hlásí také jednu novou tvář do zadních řad. Po Tomáši Slovákovi míří na západ Čech jednadvacetiletý David Němeček. Od vytáhlého zadáka se čeká především důraz, u indiánů absolvuje měsíční zkoušku.

Plzeň trápí v úvodu sezony množství zranění, mimo hru má aktuálně hned tři střední útočníky. „Uvidíme, jaká prognóza bude u Jardy Kracíka. Sledujeme vývoj na hráčském trhu a máme v hledáčku některé hráče, ale budeme reagovat podle aktuální situace,“ líčí sportovní manažer aktuálně dvanáctého celku Tipsport extraligy. I vlivem zranění se zatím indiáni nacházejí ve spodních patrech, na kontě mají aktuálně pouhých šest bodů.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz