Plekanec vyhrál soud: děti mu přiletí do Česka!

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Tomáš Plekanec se raduje. Jasně, potěšila ho další kladenská výhra v play off, důležitější bitvu ale sváděl mimo mantinely.

MS U20 2020

Plekancův rozvod se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou plní titulní stránky bulváru. Zásadní otázkou bylo, jak to bude s jejich syny.

V týdnu proběhl v Kanadě, kde Plekanec odehrál několik sezon za Montreal, důležitý soud.

„Těžká série v play off s Duklou, ale nejcennější vítězství už letos mám," pochlubil se kladenský útočník na sociálních sítích. „U soudu v Kanadě se podařilo vyhrát a moji synové se vrátí do Česka."

„Děkuji právníkům, především pak Lence Radoňové za skvělou práci," uvedl na svém Facebooku. „Bez ní bych tento příspěvek nemohl napsat. Ještě na podzim to totiž vypadalo, že pokud chci vidět vlastní syny, budu se muset stěhovat do zámoří."

Teď se situace změnila. „Soud rozhodl a hra na kanadskou rodinu skončila. Děkuji fanouškům, trenérům i spoluhráčům za podporu a pochopení. Pokud jsem nehrál, bylo to z důvodů, že jsem létal do Kanady..."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Plekanec (@tomasplekanecofficial),Lis 13, 2018 v 3:35 PST

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz