Plekancovi v Chomutově pouštěli hity Vondráčkové: Sranda musí být

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Jak popíchnout soupeře? Zeptejte se v Chomutově. Útočník Radek Duda ve videopřání gratuloval oslavenkyni z řad fanoušků, které mimo jiné popřál, ať dál peče dorty s tím, že by si jistě rád dal i Jaromír Jágr. Při rozbruslení to "schytal" pro změnu Tomáš Plekanec, když se z ozvučení linuly písničky zpěvačky Lucie Vondráčkové, se kterou se kladenská hvězda rozvádí.

HokejkaTV

Tomáš Plekanec byl také u akce, kdy Jágr bruslí dopravil puk někam pod chomutovského brankáře Justina Peterse. „Myslím, že to byl gól, ale asi nebyl vidět. Z mého pohledu byl puk za brankovou čárou. Viděl jsem to zepředu, z mého pohledu byl puk tři nebo čtyři centimetry za brankovou čárou, ale je to jedno, možná jsme si nezasloužili vyhrát,“ říká Plekanec.

Rytíři neodehráli v Chomutově špatný zápas, jenže z něj nemají ani bod. „Je to škoda. Šance jsme měli, ale brankář chytal dobře, protože jsme mu to neztížili. Neměli jsme tolik hráčů okolo brány, nesbírali jsme dorážky a všechny puky končily v rohu. Celkově oba brankáři chytali dobře,“ pokračuje zkušený centr.

„Mohli jsme zápas překlopit na naši stranu, ale nehráli jsme chytře, jak jsme měli. Měli jsme přesilovky, které jsme nevyužili, což bylo klíčové. Podíváme se na video, abychom věděli, co jsme nedělali dobře, a něco pozměníme,“ dodává zkušený forvard, který se z první prohry v prolínací soutěži rozhodně nehroutí.

„Máme za sebou dvě kola play off, která jsme možná prošli až moc jednoduše. Neodehráli jsme proti Chomutovu špatný zápas, ale byly tam malé věci, které jsme v play off dělali dobře, ale teď se nám nepovedly. Prohráli jsme jeden zápas, ale čekají nás dva doma, takže se nic neděje. Jedeme dál, ještě jedenáct utkání je před námi,“ uzavírá Plekanec, jehož nerozhodily ani písničky od manželky Lucie Vondráčkové. „Je mi to úplně jedno. Sranda musí být, ne?“

Dal Jágr gól, nebo ne? Video sporné situace

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz