Pitule mění Bělorusko za Vsetín! Do sestavy se vracejí Frolo a Vítek

Foto: Tomáš Kostečka, rytirikladno.cz

Vsetín doplňuje už tak našlapané ofenzivní řady. Na Valašsko se stěhuje útočník Tomáš Pitule, který se s klubem dohodl na spolupráci do konce probíhající sezony.

Plekanec Chance liga

„Tomášův příchod jsme řešili už minulou sezonu, kdy jsme jej bedlivě sledovali. Nyní se jeho příchod podařil dotáhnout do konce a bude u nás působit v rámci hostování do konce sezony,“ říká k útočné posile pro web hc-vsetin.cz jednatel klubu Daniel Tobola.

„Tomáš Pitule je silným hráčem na puku, slibujeme si od něj zacelení mezer v naší útočné hře a doufáme, že bude přínosem.“

Tomáš Pitule je silným hráčem na puku, slibujeme si od něj zacelení mezer v naší útočné hře a doufáme, že bude přínosem,“ doplňuje na adresu osmadvacetiletého forvarda, který dřív hrál první ligu v Jihlavě, Mladé Boleslavi, Českých Budějovicích a Kladně.

Luboš Rob o konci v Motoru, slivovici či atmosféře na Lapači »

Pitule, který má na kontě i 140 extraligových startů, působil od sezony 2016/17 za hranicemi. Po krátkých angažmá ve francouzském Grenoblu a slovenských Nových Zámcích zakotvil v Bělorusku, kde k 59 zápasům za Šoligorsk letos přidal osm za Grodno.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Vítáme zpátky pánové! ? #vhk #chanceliga #spoluzavsetin

Příspěvek sdílený VHK ROBE Vsetín (@vhkvsetin),Říj 5, 2018 v 3:44 PDT

Vytáhlý útočník, který je silný na puku i v předbrankovém prostoru a má čich na góly, ale po vzájemné dohodě opustil klub a plácl si se Vsetínem. Za sebou už má první trénink s novými spoluhráči, ale do sobotního duelu s Benátkami ještě nejspíš nezasáhne.

To je bojovník! Teper trpěl, pak si vysloužil ovace: Zahřeje to u srdce »

Vsetínští fanoušci se ale mohou s jistotou těšit na dva navrátilce do sestavy. Poprvé v sezoně obléknou zelenožlutý dres Tomáš Frolo a David Vítek. Obránce se vrací po zranění, útočník, který se rozehrál ve druhé lize, po stopce za faul na Vladimíra Sičáka.

Soupiska VHK ROBE Vsetín

Brankáři:
David Gába, Jan Šelepněv.

Obránci:
Tomáš Černý, Tomáš Frolo, Ondřej Holomek, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Martin Lašák, William Mäkinen, Peter Mikuš, Tomáš Ondračka, Dominik Rudl, Ondřej Slováček, Jakub Teper.

Útočníci:
David Březina, Lukáš Frydrych, Adam Hořanský, Lukáš Jindra, Vít Jonák, Jiří Karafiát, Daniel Klímek, Ondřej Kopta, Radim Kucharczyk, Mikael Kuronen, Antonín Pechanec, Tomáš Pitule, Martin Podešva, Roman Rác, Luboš Rob, Vojtěch Šilhavý, Mitchell Theoret, Tomáš Vávra, David Vítek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz