Pískot při hymně? Ostuda! Pánik se cítil trapně, Fehérváry mluvil o opicích

Foto: Facebook Hockey Slovakia

14. května 0:59

Adam Bagar

(KOŠICE, od našeho zpravodaje) Tohle si slovenští fanoušci za rámeček nedají. V krásné bitvě neunesli krutou porážku 5:6 a po konci zápasu ostudně pískali při kanadské hymně.

HokejkaTV

Pokazili tím jinak nádhernou partii, které nechybělo vůbec nic. Emoce. Šarvátky. Góly. Sporné situace. A do doby, než Mark Stone v závěrečných sekundách rozsekl brankově bohaté drama, také fantastická atmosféra vyprodaného stánku.

Frustrace fanoušků byla po trefě na 5:6 obrovská. Slováci vedli 2:0, pak 4:2, neuznali jim trefu na 5:4 a když se dočkali zaslouženého vyrovnání, inkasovali už v době, kdy každý viděl zápas v prodloužení. Navíc po neodpískaném faulu na Dávida Buce.

Ale to, co předvedli domácí příznivci, bylo přes čáru. Nejdřív zasypali led odpadky a když zněla kanadská hymna, pokračovali v pískotu. Nepřípustné. Ostudné. Věděli to i slovenští hokejisté. „Takhle není možné věci řešit,“ zlobil se útočník Dávid Buc.

Fehérváry: Nemůžeme se chovat jako opice!

„Nemůžeme se chovat jako opice,“ přidal se obránce Martin Fehérváry. „Fanoušci byli super, až na ten konec, kdy pískali během kanadské hymny. To jsem se až cítil trapně,“ přiznal útočník Richard Pánik, který se s Kanaďany potkává v NHL.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz