Písek i UK Hockey: Arnošt bojuje na dvou frontách. Jak to zvládá?

Foto: univerzitnihokej.cz

Pražský tým oznámil na podzim posilu z druholigového Písku. Daniel Arnošt se snaží skloubit působení v druhé lize s Univerzitní ligou ledního hokeje a je momentálně nejproduktivnějším střelcem UK Hockey Prague. Jak vzpomíná na své první góly v dresu Pražanů?

partneři českého hokeje

Danieli, poprvé jste do ULLH zasáhl na začátku listopadu a hned jste dal góly, vzpomínáte si na první situace v dresu UK Hockey Prague?
Ano, vzpomínám si velmi dobře. První gól jsem ani nevěděl, že jsem dal. Omylem mi tam napsali místo branky právě asistenci. Pak jsem ještě přidal gól z dorážky a střelu přes obránce. Mám tam napsané dva góly, i když jsem dal hattrick (směje se).

Jste také hráčem druholigového Písku (10+8), jak zvládáte působení ve dvou týmech? Jak to máte nastaveno?
Jsem rád, že mám možnost působit v obou týmech. Baví mě obě soutěže. Nastaveno to mám tak, že když nehrajeme ve stejný den, kdykoliv můžu jít hrát za UK Hockey Prague, tím to bych rád poděkoval Písku, že mi to umožňují. Jinak z UK Hockey Prague chodím i jednou týdně na trénink jinak zbytek v Písku.

UK Hockey Prague se výsledkově hledali, až se našli. Jaká je momentálně nálada v týmu a jaké má tým ambice v letošní sezoně?
Určitě nás mrzí poslední utkaní v Plzni, kde jsme bohužel prohráli, ale jinak je nálada velmi dobrá. Zvedli jsme se v poslední době výsledkově a věřím, že v tom budeme pokračovat. Když se ohlédnu po půlce odehrané sezony, myslím, naším cílem je třetí místo v tabulce a postoupit přes první kolo play off.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz