Pirát Flemming sestřelil Douderu! Bek Ocelářů má 17 stehů v obličeji

Pořádně nešetrný zákrok předvedl chomutovský zadák Brett Flemming, když si pod Javorovým vyšlápl na třineckého obránce Milana Douderu. Pro oba aktéry utkání předčasně skončilo už ve druhé třetině.

Jágr Chance liga

K incidentu došlo v čase 22:13 v blízkosti třinecké střídačky. Milan Doudera odehrál puk a poté byl dohrán Brettem Flemmingem, který si za svůj ostrý zákrok vysloužil trest na pět minut plus do konce utkání. Verdikt sudích Robina Šíra a Petra Laciny? Pozdní dohrání.

Třinecký obránce byl značně otřesen, odnesl si sedmnáct stehů ve tváři a musel na vyšetření do nemocnice. „Ten zákrok nechci komentovat, bude to automaticky posuzovat disciplinárka, takže bych to nechal na nich,“ uvedl po vítězství 4:1 třinecký trenér Václav Varaďa.

Ztráta pětadvacetiletého zadáka by byla nepříjemnou zprávou nejen pro Oceláře, ale taky pro reprezentačního trenéra Miloše Říhu, kterého Milan Doudera v listopadu na Karjale přesvědčil natolik, že ho nominoval také na blížící se ruský podnik Channel One Cup.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz