Pět odchodů a několik otazníků. Motor představil novinky

Foto: Pavel Kacerovský, hcmotor.cz

V Českých Budějovicích nebudou v příští sezoně pokračovat obránci Zdeněk Kutlák s Mitchem Fillmanem a útočníci Cody Bradley, Jakub Doktor a Miloslav Čermák.

HokejkaTV

Otazníky pak visí nad Petrem Kváčou, Martinem Jandusem, Davidem Gilbertem a Václavem Karabáčkem. České Budějovice o ně zájem mají, zda ale zůstanou, to se teprve uvidí.

„Na Petra Kváču může do konce května uplatnit opci mistrovský Třinec. V takovém případě by za něj Motor hledal náhradu," stojí na klubových stránkách Českých Budějovic.

Ohledně mladého beka Janduse probíhají jednání s jeho kmenovým týmem, tedy Spartou. Karabáček a Gilbert nabídky od Motoru mají, zatím je ale zvažují.

Jinak ale většina týmu zůstává pohromadě. V bráně s jistotou zůstává Jan Strmeň, v obraně jsou pod smlouvami Vojtěch Doktor, Ondřej Kachyňa, Žiga Pavlin, Pavel Pýcha, Karel Plášil i René Vydarený.

A co útočníci? Pokračují Jakub Babka, Zdeněk Doležal, Lukáš Endál, Martin Heřman, Martin Novák, Roman Přikryl i Jiří Šimánek. Pokud neodejdou do zámoří, zůstanou také talentovaní mladíci Pavel Novák s Martinem Beránkem. Smlouvu má i další nadějný útočník Jakub Čížek.

Nabídku na zkoušku pak dostanou obránce Daniel Dudáček a forvardi Jan Tlačil s Milanem Dančišinem.

Nové posily oznámí České Budějovice po prvním květnu. O čem se spekuluje, se můžete dočíst v tomto článku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz