Pestrá zkouška. Cheb testuje hráče z Ruska, Běloruska či Estonska

Foto: Facebook BK Nová Paka

Zajímavé novinky hlásí Cheb. Řady Stadionu rozšíří zkušený útočník Jan Nekvinda. Další hráči zabojují o místo v rámci zkoušky. Klub o tom informoval na svém webu.

Nekvinda patří mezi odchovance litvínovského hokeje. Do prvního týmu Severočechů ale nikdy nenakoukl. V tuzemsku působil především ve 2. lize. Naskakoval například za Děčín, Českou Lípu nebo Roudnici nad Labem.

Většinu své kariéry však strávil za hranicemi rodné vlasti. Konkrétně v Německu a ve Švýcarsku, kde se objevoval v nižších soutěžích. Teď se pětatřicetiletý hokejista vrací domů a Cheb bude na jeho zkušenosti hodně spoléhat.

O chebský dres navíc zabojuje několik hráčů v rámci zkoušky. Jde o borce z Ruska, Běloruska, Estonska nebo Slovenska.

Do obrany se pokusí probojovat čtyřiadvacetiletý Bělorus Andrei Shikut, který doposud nastupoval výhradně ve své rodné zemi.

Foto: Instagram Dmitriho Rovdy

O místo v útoku zabojuje hned několik krajánků. Tím nejznámějším je Nikolaj Parshakov, který loni patřil k oporám Nové Paky. V dresu Bruslařů nasbíral celkem 47 kanadských bodů. Dobré jméno si Parshakov udělal také v Řisutech.

K dalším zkoušeným hráčům patří Marek Konášek, který prošel mládežnickými výběry Kadaně a Karlových Varů.

O místo zabojuje rovněž devatenáctiletý reprezentant Estonska Nikita Kirillov. Jen připomeňme, že další Estonec už v klubu působí. Konkrétně jde o brankáře Dimitrije Rovdu.

Zároveň Stadion testuje dvaadvacetiletého Slováka Jakuba Keprta a dvojici Rusů. Jmenovitě Vladimira Petrovskyho a Eduarda Shibelbeinova.

Kdo z nich si vybojuje místo v základní sestavě?

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz