Pelhřimov hlásí změny. A nejen v kádru: Melenovský s Benákem končí

Foto: hokejpelhrimov.cz

Druholigový Pelhřimov hlásí změnu na trenérském postu – Marek Melenovský s Jaroslavem Benákem se loučí, mančaft převzal někdejší útočník klubu Libor Bezděk.

Jágr Chance liga

Na stránkách klubu se píše, že trenéři byli odvoláni, ale to Marek Melenovský vyvrací. „Odešel jsem sám a dobrovolně, protože situace v klubu už byla neúnosná,“ řekl hokej.cz dvojnásobný extraligový mistr, pod jehož vedením vyhrál tým čtyři z patnácti utkání.

Už naposledy proti Novému Jičínu převzal taktovku Libor Bezděk, jenž jako hráč odehrál za Pelhřimov pět sezon. Jeho debut na střídačce A-týmu ale vítězný nebyl, domácím k vítězství nepomohl ani hattrick Marka Hadravy a podlehli Novému Jičínu těsně 4:5.

„Protože jsem tady dlouho s kluky hrál, tak se chci o zlepšení výsledků porvat s nimi. Věřím, že se zvedneme a začneme zase vyhrávat.“

„Je strašná škoda, že jedna nepovedená pasáž ve druhé třetině nám prohrála celý zápas, který byl dobře rozehraný. Na konci jsme šlapali na dvě sta procent. A usvědčil jsem se v tom, že tým má obrovskou sílu,“ říká třicetiletý trenér pro web hokejpelhrimov.cz.

Jeho úkol je jasný, zvednout výsledky a odlepit se ze dna. „Situace, ve které se nyní mančaft nachází, mi není jedno. Protože jsem tady dlouho s kluky hrál, tak se chci o zlepšení výsledků porvat s nimi. Věřím, že se zvedneme a začneme zase vyhrávat,“ hlásí Bezděk.

Foto: hokejpelhrimov.cz

Změnami prošel také hráčský kádr. V Pelhřimově už nepůsobí Tomáš Plachý, Jakub Kadlec a Aleš Heinrich. Plachý posílil Moravské Budějovice, Kadlec Žďár nad Sázavou a Heinrich by měl hájit barvy Hodonína. Medvědy naopak posílil obránce Martin Kříž.

„Jsem rád, že po konci v Havlíčkově Brodě jsem se mohl domluvit s Pelhřimovem. Působil jsem tady už sezonu v dorostu. Je tu výborná parta, tak doufám, že to bude klapat a začneme stoupat tabulkou směrem vzhůru,“ přeje si posila pelhřimovské defenzivy.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz