Pelhřimov hlásí změny. A nejen v kádru: Melenovský s Benákem končí

Foto: hokejpelhrimov.cz

Druholigový Pelhřimov hlásí změnu na trenérském postu – Marek Melenovský s Jaroslavem Benákem se loučí, mančaft převzal někdejší útočník klubu Libor Bezděk.

HokejkaSHOPvanoce

Na stránkách klubu se píše, že trenéři byli odvoláni, ale to Marek Melenovský vyvrací. „Odešel jsem sám a dobrovolně, protože situace v klubu už byla neúnosná,“ řekl hokej.cz dvojnásobný extraligový mistr, pod jehož vedením vyhrál tým čtyři z patnácti utkání.

Už naposledy proti Novému Jičínu převzal taktovku Libor Bezděk, jenž jako hráč odehrál za Pelhřimov pět sezon. Jeho debut na střídačce A-týmu ale vítězný nebyl, domácím k vítězství nepomohl ani hattrick Marka Hadravy a podlehli Novému Jičínu těsně 4:5.

„Protože jsem tady dlouho s kluky hrál, tak se chci o zlepšení výsledků porvat s nimi. Věřím, že se zvedneme a začneme zase vyhrávat.“

„Je strašná škoda, že jedna nepovedená pasáž ve druhé třetině nám prohrála celý zápas, který byl dobře rozehraný. Na konci jsme šlapali na dvě sta procent. A usvědčil jsem se v tom, že tým má obrovskou sílu,“ říká třicetiletý trenér pro web hokejpelhrimov.cz.

Jeho úkol je jasný, zvednout výsledky a odlepit se ze dna. „Situace, ve které se nyní mančaft nachází, mi není jedno. Protože jsem tady dlouho s kluky hrál, tak se chci o zlepšení výsledků porvat s nimi. Věřím, že se zvedneme a začneme zase vyhrávat,“ hlásí Bezděk.

Foto: hokejpelhrimov.cz

Změnami prošel také hráčský kádr. V Pelhřimově už nepůsobí Tomáš Plachý, Jakub Kadlec a Aleš Heinrich. Plachý posílil Moravské Budějovice, Kadlec Žďár nad Sázavou a Heinrich by měl hájit barvy Hodonína. Medvědy naopak posílil obránce Martin Kříž.

„Jsem rád, že po konci v Havlíčkově Brodě jsem se mohl domluvit s Pelhřimovem. Působil jsem tady už sezonu v dorostu. Je tu výborná parta, tak doufám, že to bude klapat a začneme stoupat tabulkou směrem vzhůru,“ přeje si posila pelhřimovské defenzivy.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz