Pardubický brankář Klouček si zachytá i v Chance lize

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Gólmanský talent Milan Klouček má nově střídavé starty do prvoligového Přerova. Nastoupit by mohl už dnes v hanáckém derby s Prostějovem.

Plekanec TELH

„Pro Milana je nejdůležitější, aby chytal v dospělé soutěži. Prohlubujeme tak vzájemnou spolupráci s Přerovem, která tímto krokem je oboustranně prospěšná. Milan Klouček samozřejmě zůstává členem našeho A-týmu,“ řekl na klubových stránkách generální manažer Dušan Salfický.

„Tak jako jiné kluby, i my jsme dostali možnost střídavých startů gólmana z extraligy. Milan je kvalitní brankář. Vše bude záležet na dohodě a potřebách klubů," dodal sportovní manažer Přerova Pavel Hanák.

Dvacetiletý Klouček byl loni náhradníkem na mistrovství světa juniorů, kam ho trenéři povolali po skvělých výkonech v Pardubicích. Kromě toho sbíral zkušenosti v Litoměřích a objevil se i v bráně Kladna. Teď si vyzkouší další prvoligový klub. 

V Přerově je jedničkou Lukáš Klimeš, dalšími muži s maskou jsou Michal Šurý a Daniel Šimonů.

Soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři: Michal Šurý, Lukáš Klimeš, Daniel Šimonů, Milan Klouček.

Obránci: Martin Novotný, Mikuláš Zbořil, Martin Padrnos, Robert Černý, Radomír Pala, Ľubomír Malina, Mikuláš Pohl, Jan Mlčák.

Útočníci: Ivan Rachůnek, Marek Sikora, Daniel Indrák, Tomáš Sýkora, Tomáš Doležal, Šimon Kratochvil, Milan Procházka, Jiří Goiš, Jakub Navrátil, Roman Pšurný, Filip Dvořák, Darek Hejcman, Jaroslav Moučka, Patrik Mašín, Karel Plášek mladší, Matouš Kratochvil, Jakub Kylnar.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz