Pardubice představily speciální dres pro Memoriál Zbyňka Kusého

Foto: hcdynamo.cz

Pardubická ČSOB Pojišťovna ARENA bude od 16. do 19. srpna 2018 hostit mezinárodní turnaj, v němž Dynamo uctí památku svého nejúspěšnějšího generálního manažera Zbyňka Kusého.

Nový fanshop

Východočeši otevřou Memoriál Zbyňka Kusého bitvou se Slovanem Bratislava, po dni volna narazí na německý Eisbären Berlín a soupeření o takřka metrový pohár zakončí proti ruskému Vladivostoku. Ve všech zápasech se představí v nových červených dresech.

Na nich nechybějí velký znak klubu, logo samotného memoriálu či pro snadnější orientaci číslo na přední straně. Kromě toho je ve spodní polovině zdobí tři pruhy, kde jsou zvěčněny party, které v letech 2005, 2010 a 2012 dovedly Pardubice k mistrovskému titulu.

Speciální dresy připomínají éru, kdy roli generálního manažera klubu zastával Zbyněk Kusý, jenž je podepsán pod všemi zlatými úspěchy. Po odehrání prvního ročníku turnaje půjdou do elektronické aukce, výtěžek bude věnován na rozvoj mládežnického hokeje.

Program Memoriálu Zbyňka Kusého

Čtvrtek 16. srpna:
15:00 Admiral Vladivostok – Eisbären Berlín
18:45 HC Dynamo Pardubice – HC Slovan Bratislava

Pátek 17. srpna:
18:00 Eisbären Berlín – HC Slovan Bratislava

Sobota 18. srpna:
15:00 HC Slovan Bratislava – Admiral Vladivostok
19:00 HC Dynamo Pardubice – Eisbären Berlín

Neděle 19. srpna:
17:00 HC Dynamo Pardubice – Admiral Vladivostok

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz