Pardubice mají další posilu do ofenzivy, přivedly Martina Látala

Foto: hcpce.cz

Nejprve oznámily plejádu odchodů, nyní Pardubice postupně přichází se jmény posil. Poté, co východočeský klub informoval o návratu Denise Kindla, avizuje Dynamo příchod dalšího útočníka. Pardubický dres bude nově oblékat Martin Látal.

HokejkaTV

„Po odchodu Jordanna Perreta jsme s trenéry řešili, že bychom chtěli přivést typologicky podobného hráče. Našli jsme ho v Martinu Látalovi, který patří k nejrychlejším bruslařům v extralize. Martin je platným hráčem také do oslabení, často je faulovaný,“ říká na adresu posily generální manažer Dynama Dušan Salfický pro klubový web.

Martin Látal má co nabídnout. Vždyť v nejvyšší soutěži už sehrál 555 utkání, v nichž nasázel 54 branek a přidal 98 asistencí. Jednatřicetiletý útočník naposledy působil v Mladé Boleslavi, v jejímž týmu nastupoval více než šest let. „Slibujeme si od něj kvalitní pohyb a svou aktivní hrou donutí soupeře k faulům a týmu vybojuje přesilové hry,“ dodává Salfický.

Látal: Angažmá v Dynamu beru jako výzvu

Má za sebou hostování v Hradci Králové, Tipsport extraligu si zahrál za Plzeň, Spartu, Kladno či Karlovy Vary. Teď borce, který v uplynulém ročníku nastoupil k 56 duelům s bilancí tří branek a jedenácti asistencí, čeká přesun do Pardubic.

„Jednal jsem s více kluby a kývl jsem Dynamu, protože o mě projevilo zájem už dřív. Pardubické angažmá beru jako výzvu. Minulá sezona se Dynamu příliš nepovedla. Všichni ji budeme chtít odčinit,“ tvrdí Martin Látal.

Aktuální soupiska Dynama pro sezonu 2019/20

Brankáři:
Ondřej Kacetl, Milan Klouček.

Obránci:
Martin Bučko, Oscar Eklund, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Marek Trončinský, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Miloš Bubela, Marek Hovorka, Denis Kindl, Denis Kusý, Martin Látal, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Rostislav Marosz, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Tomáš Rolinek, Tomáš Vondráček.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz