Pardubice chystají další změny v kádru. Kloz se vrací do Motoru

Foto: hcdynamo.cz

Pardubice se po měsíčním hostování rozloučily s útočníkem Janem Klozem, jenž se na základě domluvy s Českými Budějovicemi vrací do Chance ligy.

HokejkaSHOPvanoce

„Podle dohody obou klubů měl Honza měsíční hostování, které se prodloužilo díky vstřícnosti Motoru ještě o dvě utkání,“ vysvětluje na klubovém webu sportovní manažer Dynama Jaromír Kverka, jenž Janu Klozovi děkuje za odvedenou práci.

Dvaatřicetiletý hokejista přišel na východ Čech koncem září. Za Dynamo stačil sehrát dvanáct extraligových duelů, ve kterých zaznamenal čtyři body za dvě branky a stejný počet nahrávek, dva záporné body v bilanci +/- či šest trestných minut.

Teď se zkušený útočník vrací do Chance ligy, kde před sezonou vyměnil Litoměřice za České Budějovice. V dresu Motoru, který suverénně vládne tabulce soutěže, odehrál šest z úvodních sedmi zápasů. Nasbíral v nich čtyři body za asistence.

Ale zpátky k Pardubicím, které přes poslední triumf 5:2 ve východočeském derby pod Bílou věží nemohou být s dosavadními sedmnácti koly spokojeny. S šestnácti body se o skóre krčí na dně extraligového pořadí a situaci se snaží dál řešit.

„Snažíme se dotáhnout do konce příchod jednoho útočníka a také obránce.“

Během reprezentační pauzy se dají v Dynamu čekat další změny v kádru, podle sportovního manažera klubu jsou na cestě posily. „Snažíme se dotáhnout do konce příchod jednoho útočníka a také obránce,“ prozrazuje Jaromír Kverka.

Soupiska HC Dynamo Pardubice

Brankáři:
Ondřej Kacetl, Jakub Štěpánek, Tomáš Vlk.

Obránci:
Oscar Eklund, Rhett Holland, Michal Hrádek, Michal Ivan, Jan Kolář, Jakub Mert, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Jan Oliva, Sébastien Piché, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Matěj Blümel, Jiří Bucek, Johan Harju, Marek Hovorka, Denis Kindl, Robert Kousal, Matouš Kratochvil, Denis Kusý, Martin Látal, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Ondřej Matýs, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Michal Rouha, Radoslav Tybor, Daniel Voženílek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz