Ostřílený obránce Mocek se vrací k hokeji. Bude hrát ve 2. lize

Foto: hcdukla.cz

Druhá liga je opět bohatší o další zkušené jméno. Tentokrát jde o osmatřicetiletého zadáka Petra Mocka, kterého si lze vybavit zejména díky působení v Pardubicích. Jeho příchod oznámil Dvůr Králové nad Labem.

HokejkaSHOPvanoce

Ve Dvoře Králové se před novým ročníkem netají vysokými ambicemi. Účastník druholigové skupiny Sever za tímto účelem udržel osu kádru z loňské sezony, kterou doplnil několika zvučnými jmény. Nyní přibyl na jejich seznam další zajímavý zářez.

Jedná se o zkušeného zadáka Petra Mocka. Řízný defenzivní štít platil během své kariéry zejména za hráče, který si poctivě plní své obranné úkoly a zároveň se nebojí přitvrdit. Mockův hokejový životopis nabízí hned několik zajímavých anabází. Vyzkoušel si tuzemskou extraligu, kde nastoupil ke 106 zápasům. Ty rozdělil zejména mezi Pardubice, Kladno a Karlovy Vary.

Dalších 353 startů přidal mezi mantinely druhé nejvyšší soutěže. Zde oblékal kupříkladu dres Třebíče, Vrchlabí, Chrudimi či Jihlavy.

Okusil rovněž zahraniční štace.  Zkušenosti sbíral na Slovensku a ve Finsku. Hokejový život jej zavedl také do Ruska, kde si zahrál jednu z tamních nižších lig.

„Jeho hra je založena na důslednosti a velké obětavosti.“

Ve Dvoře Králové si od hráče, který se k hokeji vrací po čtyřech letech, slibují zejména jeho zkušenosti. „Od Petra očekávám vyztužení obrany a podporu útoku. Jeho hra je založena na důslednosti a velké obětavosti,“ řekl pro klubový web majitel Vasil Teodoridis.

Připomeňme si, že ve Dvoře Králové angažovali pro následující sezonu také bývalého reprezentačního obránce Petra Čáslavu nebo hbitého útočníka Davida Hrazdiru, který do klubu dorazil ze slovenské Žiliny.

Soupiska HC Rodos Dvůr Králové nad Labem

Brankáři: Josef Čáp, Jan Janský, Tomáš Vlk.

Obránci: Petr Čáslava, Martin Franc, David Jirásek, Lukáš Karlík, Jiří Matějíček, Petr Mocek, Michal Petira, Martin Tondr.

Útočníci: Tomáš Brokeš, Dominik Dušek, Patrik Fořt, Vojtěch Havlas, Jakub Hoskovec, David Hrazdíra, Jan Ježek, Jakub Luštinec, Jiří Půhoný, Štěpán Sedláček, Dominik Šedivý, Milan Valášek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz