Ostravské derby se blíží. Přepíše divácký rekord?

Foto: univerzitnihokej.cz

24. října 2019, 15:47

hokej.cz

Největší akce zimního semestru se blíží a studenti ostravských univerzit se připravují na souboj univerzit. Sedmý ročník tradičního projektu s názvem Ostravské hokejové derby se již podruhé odehraje na extraligovém ledě v OSTRAVAR ARÉNĚ. Přepíše rekord?

Nový fanshop

Ostravské hokejové derby bylo založeno studenty Ostravské univerzity v Ostravě a Vysoké školy báňské –Technické univerzity Ostrava. Jedná se o hokejové utkání, ve kterém se mezi sebou utkají výběry hráčů obou ostravských univerzit.

Letos to byl již šestý ročník, kdy se tato událost konala. Poprvé se Ostravské derby konalo v OSTRAVAR ARÉNĚ, kde se vytvořil český rekord v návštěvnosti na univerzitní sport s počtem 8198 diváků.

Tento napínavý souboj nakonec vyhrála Ostravská univerzita. Kromě atraktivního hokejového souboje Ostravské derby nabídlo fanouškům a divákům také skvělou zábavu a zajímavé doprovodné akce. Nejinak tomu bude letos.

Projekt Ostravské hokejové derby zaštituje rektor Ostravské univerzity v Ostravě prof. MUDr. Jan Lata, CSc. a rektor Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava prof. RNDr. Václav Snášel, CSc.

Letos se navíc poprvé uskuteční famózní afterparty v klubu Brickhouse, Dolních Vítkovicích s kapacitou až 3 000 lidí. Určitě tak bude postaráno o skvělé zakončení tohoto studentského svátku.

Autor: Petr Blakala

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz