Ostrá bitka v přípravě. Před brankářem nesmí nikdo být! hlásí Kehar

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

I takzvané přátelské zápasy občas přinesou pořádný pěstní souboj. Jako třeba páteční utkání Kladna proti druholigovému německému týmu Lausitzer Füchse.

HokejkaSHOPvanoce

Dvě minuty před koncem se do sebe pustili Martin Kehar a Kanaďan Clarke Breitkreuz. Oba pak odjeli rovnou do sprch.

Autorem záznamu z hlediště je Jiří Landa ↓

„Šťouchli nám do Brízgyho (Adam Brízgala, pozn. red.) a my si gólmana prostě musíme hlídat. Je úplně jedno, jestli je to přípravák nebo mistrák. Před naším brankářem nesmí nikdo být!" varuje Kehar na klubovém webu.

„V životě jsem rukavice neshodil. Byla to premiéra," přiznal pak v rozhovoru pro rytirikladno.cz. „Snažil jsem se, ale musím uznat, že soupeř bitku vyhrál. Škoda, že to bylo ke konci střídání, už jsem toho měl plné brýle."

I tak si ale Kehar, který je vyhlášený svojí bojovností a obětavostí, užil ovace kladenského publika. „To bylo parádní! Pak jsem si připadal jako vítěz já," smál se.

Výsledek zápasu

RYTÍŘI KLADNO – LAUSITZER FÜCHSE 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 16. Zikmund (Jágr, Stach), 25. Stach (Zikmund), 28. Jelínek (Hajný), 35. Hajný (Strnad, Smetana), 60. O‘Donnell (Redlich) – 54. Hammond (Murphy).
Rytíři Kladno: Brízgala – Müller, Lakos, Romančík, Kehar, Zelingr, Smetana – Jágr, Stach, Zikmund – Kružík, Melka, O'Donnell – Redlich, Machač, Strnad – Hajný, Kaut, Jelínek.
Lausitzer Füchse: Carruth – Keussen, Fern, Kuschel, Poživil, Monteith, Granz, Karrer – Ustorf, Murphy, Schwamberger – Rentsch, Reichel, Farmer – Breitkreuz, Rennert, George – Andres, Hammond, Strodel.

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz