Osmý dívčí víkend se blíží. Vezměte své hokejistky do Blanska a Příbrami!

Foto: Karel Švec, Český hokej

Aktuální dny patří po celé zemi náborům v rámci Týdne hokeje, zanedlouho ale přijde na řadu také tradiční akce vyhrazená pro všechny malé hokejistky. V sobotu 6. října si mohou užít celodenní program na dvou zimních stadionech – v Blansku a Příbrami.

Plekanec Chance liga

Pod hlavičkou Mezinárodní hokejové federace se letos uskuteční už osmý Světový víkend dívčího hokeje. Každoroční podzimní událost má sjednotit hokejistky po celém světě, současně propagovat ženský hokej jako takový a přitáhnout k němu další dívky.

Loni se u příležitosti dívčího víkendu uskutečnily akce ve 40 zemích včetně Ukrajiny, Thajska, Jižní Afriky, Mexika či Austrálie. A také na třech místech v České republice. Další kempy pak následovaly zkraje nového roku v Uherském Hradišti a v březnu v Lovosicích.

Nyní mohou rodiče s dětmi dorazit do dvou měst – ze západní poloviny Česka to mají blíže do Příbrami, z té východní zase do Blanska. Na obou zimních stadionech pro ně bude připraven zábavný program v sobotu 6. října od 10:00 do 17:30.

Rodiče čeká v dopoledních hodinách informační mítink, děvčata tradičně nejprve rozcvička na suchu a odpoledne pak pět hodin na ledě s krátkými přestávkami. Po tréninku na stanovištích si mezi sebou zahrají minihokej a na závěr si vyzkoušejí další soutěže a hry. Všechny zúčastněné dívky si domů odnesou drobné dárky.

Pro účast na akci je nutná registrace – buď na e-mailu vyber15@czehockey.cz, nebo prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Kapacita obou akcí je omezena na 60 hráček.

Program dívčího dne (Blansko a Příbram)

10:00 – sraz pro děti i rodiče
10:15 – prezence (nutná kontrola fyzické přítomnosti přihlášených kvůli rozdělení do skupin), rozdělení a výdej dresů
10:30 – informační mítink a debata pro rodiče
11:00–11:40 – rozcvička na suchu
11:40–12:00 – převlékání do výstroje
12:00–13:15 – trénink na ledě
13:15–13:30 – úprava ledu / přestávka
13:30–15:30 – turnaj v minihokeji
15:30–15:45 – úprava ledu / přestávka
15:45–17:00 – soutěže a hry + individuální dovednosti
17:30 – konec akce – poděkování a rozloučení, předání dárků a cen

Podívejte se, jak probíhaly předchozí akce:

Biatlon na ledě! I tak se bavily hokejistky v Lovosicích

Sedmý víkend dívčího hokeje v Česku

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz