Osmá posila pro Porubu! Má extraligového mistra z Třince

Foto: hcocelari.cz

Poruba hlásí další zajímavou posilu. Její obranné řady vyztuží zadák Patrik Husák, který před třemi týdny slavil mistrovský titul s Třincem. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Nový fanshop

Devětadvacetiletý obránce v uplynulé sezoně strávil takřka celou základní část ve Frýdku-Místku, ale v play off si jej stáhl Třinec, kterému v devíti duelech pomohl k titulu. Teď se ale stěhuje do Poruby.

„Chtěl jsem někde zůstat déle než sezonu a neřešit jako každý rok, co bude a nebude.“

„Hlavní byl pro mě zájem ze strany vedení. Chtěl jsem někde zůstat déle než sezonu a neřešit jako každý rok, co bude a nebude. Když přišla tahle nabídka, tak jsem moc dlouho neváhal,“ líčí Patrik Husák.

V Porubě podepsal smlouvu na dva roky. „Jednání bylo férové, jsem moc rád, že tady můžu být. Doufám, že se nám bude dařit a budeme hrát co nejlepší hokej,“ přeje si rodák z Kralup nad Vltavou.

Generální manažer Pavel Hinner jej už provedl i stadionem. „V Porubě jsou skvělé podmínky na trénování i regeneraci. Aréna se mi moc líbí,“ hlásí Husák, který je už osmou posilou ostravského klubu.

Před Husákem oznámila Poruba příchody brankáře Frederika Foldána, obránců Filipa Dundáčka, Jana Dluhoše a útočníků Marka Špačka, Michala Hlinky, Marka Sikory a Tomáše Gřeše.

„Když vidím podle jmen a zkušeností, jaký tým se tady skládá, tak doufám, že uděláme play off.“ 

„Když vidím podle jmen a zkušeností, jaký tým se tady skládá, tak doufám, že uděláme play off. Bylo by nejlepší se dostat do osmičky a pak zabojovat o co nejlepší umístění,“ doplňuje Patrik Husák.

Druhou nejvyšší soutěž si už zahrál kromě Frýdku-Místku také v Berouně, Litoměřicích, Ústí nad Labem a Prostějově. Celkem v ní odehrál 391 zápasů, zapsal v nich 135 bodů za 28 branek a 107 nahrávek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz