Olomouc oznámila změnu v kádru, Moru opouští jedna z letních posil

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

20. listopadu 2019, 12:59

Adam Bagar

Olomoucké ofenzivní řady opouští Marek Hecl! Slovenský útočník se v Moře loučí po vzájemné dohodě s vedením klubu, jenž o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaSHOPvanoce

Jednadvacetiletý Hecl odehrál v olomouckém dresu celkem 19 extraligových utkání, během nichž si připsal gól, dvě asistence a sedm záporných bodů v bilanci +/-.

„Děkujeme Markovi za jeho působení v našem klubu a přejeme mu hodně úspěchů v hokejovém životě," prohlásil na klubovém webu generální manažer Erik Fürst.

Hecl přišel na Hanou v létě jako jedna z ofenzivních posil po parádní sezoně v Trenčíně, kdy během 58 zápasů nastřílel 21 branek a navrch přidal 11 nahrávek.

Angažmá na Hané však účastníkovi několika reprezentačních akcí nesedlo, loučí se jen krátce poté, co od disciplinárky dostal pokutu za filmování v Pardubicích.

Aktuální soupiska HC Olomouc

Brankáři:
Jan Lukáš, Branislav Konrád.

Obránci:
Martin Vyrůbalík, Jiří Ondrušek, Jan Jaroměřský, David Škůrek, Tomáš Dujsík, Jan Švrček, Ludvík Rutar, Alex Rašner, Tomáš Valenta, Matúš Hlaváč, Adam Rutar.

Útočníci:
Jan Knotek, František Skladaný, David Ostřížek, Marek Laš, Petr Strapáč, Petr Kolouch, Zbyněk Irgl, Vojtěch Tomeček, Jan Káňa, Josef Podlaha, Michal Matiaško, Lukáš Klimek, Vilém Burian, Lukáš Nahodil, Rostislav Olesz, Pavel Musil, Jan Bambula, Tobiáš Handl, Matěj Kořenek, Matěj Pekr, Michal Vodný.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz