Okál je stále bez angažmá. Zatím trénuje s týmem z první ligy

Foto: beranizlin.cz

Že by Zdeněk Okál začal sezonu v Přerově? I to je možné, zatím totiž extraligový šampion se Zlínem trénuje s prvoligovými Zubry, protože je stále bez angažmá.

„Znám pana Svobodu. Byla to první varianta, kterou jsem volal, jestli by byla možnost trénovat s Přerovem," prozradil Okál pro klubový web.

„Jsem rád, že mi to trenéři a pan Hanák umožnili a můžu s klukama naskočit na led. Moc si toho vážím,“ dodal útočník, který skončil ve Zlíně letos na jaře.

Za Berany přitom zasáhl do jedenácti sezon v nejvyšší tuzemské lize.

Okál je dokonce zlínským odchovancem...

„Znám pana Svobodu. Byla to první varianta, kterou jsem volal, jestli by byla možnost trénovat s Přerovem."

Jednou získal i 30 bodů v základní části extraligy, minulý ročník bodoval ale jen jedenáctkrát, a tak byl i on u sestupu do první ligy.

„Myslím, že standard jsem měl za poslední sezony jinde. Nepředvedl jsem to, co jsem měl a co bych měl předat mužstvu. Jde to i na moji hlavu,“ pravil kriticky na konci února. 

Zlín pak oznámil, že v jeho kádru pro další sezonu 32letý forvard nebude.

Kde tedy bude hrát?

Možná o něj projeví zájem někdo z extraligy... Nabízí se případně i Chance liga, Přerov navíc není moc daleko od Zlína a Okál by nemusel tolik dojíždět.

Uvidíme, zda za Zubry skutečně bude hrát. Zatím s nimi jen trénuje. Dříve si zkusil Okál první ligu za Třebíč, Havířov, Šumperk a Hradec.

„Jsem rád, že mi to trenéři a pan Hanák umožnili a můžu s klukama naskočit na led. Moc si toho vážím."

Přerovští hokejisté zahájili přípravu na ledě v úterý. „Kvůli technickým problémům v MEO Aréně musejí aktuálně cestovat do padesát kilometrů vzdáleného Nového Jičína," uvedl klub.

Trenérům se jinak hlásil kompletní kádr.

Aktuální soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři:
Michal Postava, Michael Petrásek, Petr Žurek.

Obránci:
Tomáš Hanák, Robert Černý, Matyáš Gréč, Jiří Krisl, Ondřej Ševčík, František Hrdinka, Jan Billa, Adam Holík, David Chroboček, Tomáš Kudělka.

Útočníci:
Daniel Indrák, Jan Svoboda, Jakub Svoboda, Jiří Goiš, Jan Fencl, Antonín Pechanec, Tobiáš Kuchta, Radim Hradil, Petr Švejda, Matěj Halík, Matouš Kratochvil, Rok Macuh, David Březina, Patrik Kleniar, Jakub Zembol a Patrik Tarnoczy (poslední tři zkouška).

Foto: Petr Komárek, hokejprerov.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz