Ofenzivní beci a opory Motoru. Tohle je TOP 5 posil Vsetína

Vsetín oproti loňské sezoně papírově oslabil, pořád by měl ale patřit k aspirantům na postup do Tipsport extraligy. I díky těmto posilám.

Generali Česká Cup

Jan Bartko (O, 23 let)

Minulá sezona: Frýdek-Místek, 27 zápasů (4+18)

V předešlých dvou ročnících odehrál v Chance lize dohromady 80 utkání, v nichž získal 55 bodů. V počtu bodů na zápas byl v tomto dvouletém období čtvrtým nejlepším obráncem: za Pavlem Pýchou, Šimonem Szathmárym a Ondřejem Slováčkem. Prostě skvělá společnost. 

Lubomír Štach (O, 34 let)

Minulá sezona: Trenčín, 48 zápasů (3+19)

Domů na Lapač se vrací po třinácti letech. Mezitím válel ve Znojmě, s kterým došel do finále EBEL a sám  sbíral okolo třiceti bodů za sezonu. Dařilo se mu i později v Innsbrucku. Štach pomůže v přesilovkách, hranici dvaceti bodů by měl hravě překonat.

Jakub Babka (O/Ú, 27 let)

Minulá sezona: České Budějovice, 55 zápasů (8+23)

Univerzál, který může zápas začít v útoku a pak se v případě zranění spoluhráče přesunout do obrany. Na obou postech bude pokaždé patřit k nejlepším na ledě. Pomůže v oslabení, kde si musí soupeři dávat pozor na jeho brejky. 

Jan Kloz (Ú, 33 let)

Minulá sezona: České Budějovice, 36 zápasů (12+23)

Za posledních pět sezon byl v Chance lize produktivnější jen Tomáš Nouza. Kloz prostě není ledajaká posila, je to rozdílový hráč, který v přesilovkách dokáže rozhodovat zápasy a sbírá bod na zápas. O hře má vynikající přehled – není divu, že ho Jaroslav Roubík označil za svého nástupce. Hrát může na křídle i centru. 

Roman Půček (Ú, 20 let)

Minulá sezona: Benátky nad Jizerou, 7 zápasů (1+2)

Poslední dva roky se potýkal se zdravotními problémy. Návrat do Vsetína, kde prošel mládeží, se tak jeví jako ideální varianta, aby se opět odrazil a rozletěl se. Talent určitě má: hrál za mládežnické reprezentace, byl na nováčkovském kempu Toronta... 

Foto: hc-vsetin.cz

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: David Gába, Jakub Málek, David Sachr.

Obránci: Jan Bartko, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Martin Kožený, Tomáš Kudělka, Tom Ondračka, Vojtěch Pernický, Ondřej Smetana, Lubomír Štach.

Útočníci: Jakub Babka, David Březina, Adam Gajarský, Sebastian Gorčík, Adam Hořanský, Daniel Klímek, Jan Kloz, Radim Kucharczyk, Antonín Pechanec, Roman Půček, Branislav Rehuš, Vojtěch Šilhavý, David Vítek, Roman Vlach. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz