Odstartoval prodej vstupenek na MS. Provázely ho problémy, fanoušci zuří

Foto: Vladimír Koča

19. září 15:05

Adam Bagar

V 9 hodin a 19 minut odstartoval prodej vstupenek na blížící se mistrovství světa v Bratislavě a Košicích, od začátku ho však provázely technické problémy.

Plekanec Chance liga

V prodejnách Ticketportalu zpočátku nebylo možné zakoupené vstupenky vytisknout kvůli pokusům podobným hackerským útokům, které společnost odhalila už při testování systémů. A obrovské problémy byly i s nákupem lístků přes internet.

„Mrzí nás technické problémy, které provázely začátek prodeje. Byli jsme od našeho partnera ubezpečováni, že systém bude fungovat bezchybně. Nestalo se tak.“

„Čakajte prosím, vážený zákazník, práve ste sa zaradil do poradia zákazníkov čakajúcich pred Vami,“ hlásil většinou portál. Fanoušci zuřili, propadali se v pořadí čekajících a když už se ke koupi dostali, systém při výběru míst v hledišti zkolaboval.

Foto: Roman Kučera

„Mrzí nás technické problémy, které provázely začátek prodeje. Byli jsme od našeho partnera ubezpečováni, že systém bude fungovat bezchybně. Nestalo se tak, ale jsme rádi, že Ticketportal situaci rychle řešil,“ uvedl prezident SZLH Martin Kohút.

Zájem několikanásobně přesáhl ten při MS v roce 2011

O vstupenky byl od 9:19, kdy prodej začal, takový zájem, který Slováci ani nečekali. „Velice nás potěšil obrovský zájem fanoušků o vstupenky na šampionát. Ten několikanásobně přesáhl zájem při MS v roce 2011,“ sdělil šéf slovenského hokeje.

Foto: Ján Súkup, 2019.iihfworlds.com

Do prodeje šlo třicet procent vstupenek. Fanoušci zatím mohou zakoupit permanentky na všechna utkání v Bratislavě či Košicích, dále balíčky lístků na utkání ve skupinové fázi, na play off, na vybrané hrací dny i na utkání jednotlivých týmů ve skupině.

Lístky na jednotlivé zápasy jdou do prodeje až v únoru

Lístky můžete zakoupit na webu 2019.iihfworlds.com a hockeyslovakia.sk. Druhá fáze jejich prodeje začne v prosinci, k dispozici budou denní vstupenky na play off. Poslední fáze, ve které půjdou do prodeje lístky na jednotlivé zápasy, odstartuje v únoru.

INFORMACE O VSTUPENKÁCH (včetně cen)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz