Oceláři reagují na zranění Hamerlíka, z Motoru jim na měsíc pomůže Kváča

Foto: Martin Kurfiřt, hcmotor.cz

Oceláři reagují na zranění brankáře Petera Hamerlíka, na měsíc jim pomůže českobudějovický gólman Petr Kváča. Motor o tom informuje na svých webových stránkách.

Nový fanshop

Peter Hamerlík se zranil před týdnem, když pomáhal Frýdku-Místku v Chance lize. Oceláři na poslední dva domácí zápasy povolali Lukáše Danečka, který kryl záda Šimonu Hrubcovi. Ale po víkendu už situaci museli řešit, dohodli se na výpomoci Petra Kváči.

„Odchází k Ocelářům na měsíční hostování formou střídavého startu. V případě, že by Motor během této doby měl v brankovišti nějaké problémy, může si ho pochopitelně stáhnout zpět,“ informují Jihočeši, kteří mají k dispozici ještě Jana Strmeně.

Petr Kváča už má s extraligou zkušenosti. Odchytal v ní tři zápasy, ale ty mu vůbec nevyšly. V uplynulé sezoně nastoupil dvakrát za Spartu a byl u porážek 2:4 a 3:7 s Vítkovicemi, letos jednou oblékl litvínovský dres a pod Ještědem zaznamenal prohru 0:5.

V Chance lize se mu ale daří. Jednadvacetiletý brankář má v probíhajícím ročníku úspěšnost zákroků 91,98 procenta a průměr 1,67 obdržené branky na zápas. V soutěži odchytal celkem 88 utkání, nasbíral v nich v barvách Motoru už skvělých patnáct nul.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz