Oceláře zase čeká náročný program: Extraliga, Liga mistrů i Spengler Cup

Foto: Aleš Krecl, Český hokej

Úřadující extraligový šampión z Třince se v příštím ročníku 2019/20 znovu představí kromě elitní domácí soutěže a Ligy mistrů také na prestižním Spengler Cupu, který na konci roku napíše už 93. díl.

HokejkaTV

Nejvyšší tuzemská soutěž bude mít na nejstarším hokejovém turnaji světa svého zástupce už počtvrté za sebou. Před Oceláři ve Švýcarsku dvakrát startoval Mountfield, navázal na účasti Vítkovic, Sparty, Karlových Varů, Pardubic a Vsetína.

Kdo doplní Davos, Třinec, Kanadu, Ufu a Ambri?

Čerstvý český šampión je už pátým známým účastníkem příštího ročníku Spenglerova poháru. Kromě něj se na 93. ročníku turnaje představí pořádající Davos, Kanada, z KHL Ufa a švýcarské Ambri-Piotta. Šestý tým ještě pořadatelé neoznámili.

Oceláři budou chtít jistě vylepšit loňský výsledek, kdy ve skupině podlehli Magnitogorsku 1:2 po nájezdech, Kuopiu 1:3 a ve čtvrtfinále podlehli stejným poměrem také Davosu. Předešlý ročník nakonec premiérově v historii ovládli Finové.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz