OBRAZEM: Vítkovice trénují se všemi zahraničními posilami

Foto: hc-vitkovice.cz

Ostravané přiváděli pro novou sezonu hlavně zahraniční hráče, a to včetně kanonýra Petera Muellera. On i další posily se už zapojily do přípravy na ledě.

A v Ostravě se začalo již v neděli, to byl na programu úvodní mítink, fasování výstroje i lehčí trénink. V pondělí se makalo naplno a zatím mají trenéři pohromadě kompletní kádr.

„Jsem rád, že jsme se všichni sešli dohromady, v jeden den. Tak, jak jsme si to plánovali. Že prostě neděláme rozdíly a výjimky, ale chceme vystupovat jako jeden tým od prvního dne,“ řekl hlavní trenér Miloš Holaň.

Pro další sezonu přišli tři Američani: Peter Mueller, Peter Krieger i Willie Raskob. Dále Slováci Mário Grman a Juraj Mikuš, brankář Lukáš Klimeš, bek Daniel Krenželok a bývalý vsetínský forvard Roman Půček

Mezi osmi posilami tak je pět cizinců. K tomu mají Vítkovice na soupisce i Lotyše Robertse Bukartse či Švéda Tobiase Lindberga.

Hlavní kouč chce s týmem pracovat prvních čtrnáct dní hlavně na kondici a systému hry.

První přípravný zápas čeká ostravské hokejisty 9. srpna, kdy vyzvou v derby Třinec.

Širší kádr Vítkovic v letní přípravě

Brankáři:
Aleš Stezka, Lukáš Klimeš, Darek Bartošák (J).

Obránci:
Lukáš Kovář, Jakub Stehlík, Petr Gewiese, Patrik Koch, Juraj Mikuš, Mário Grman, Daniel Krenželok, Willie Raskob, Tomáš Machů (J), René Smolka (J), Denis Puchala (J), Matěj Prčík (J), Michal Bystroň (J).

Útočníci:
Dominik Lakatoš, Tobias Lindberg, Marek Kalus, Petr Fridrich, Petr Chlán, Jan Bernovský, Vojtěch Lednický, Josef Krejsa (J), Rastislav Dej, Rostislav Marosz, Lukáš Krenželok, Roberts Bukarts, Roman Půček, Jiří Tvrdý (J), Matyáš Melovský (J), Alex Kotásek (J), Peter Krieger, Peter Mueller.

Příprava Vítkovic pro novou sezonu

09.08. 17:30 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
11.08. 17:30 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
16.08. 19:00 Servette Ženeva – HC VÍTKOVICE RIDERA (ve Vallée de Joux)
17.08. 19:00 Lausanne HC – HC VÍTKOVICE RIDERA (ve Vallée de Joux)
19.08. 18:30 Pionniers de Chamonix Mont-Blanc – HC VÍTKOVICE RIDERA
20.08. 18:00 Brûleurs de Loups de Grenoble – HC VÍTKOVICE RIDERA
24.08. 17:30 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
26.08. 18:00 HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz