OBRAZEM: Litvínov skočil na led bez útočníků Lukeše a Guta

Foto: hcverva.cz

Litvínovští hráči polykali v úterý první dávky tréninku na ledě, na kterém byli zhruba hodinu a půl. Chyběly na něm ale dvě tváře.

Fanshop národního týmu

„Verva se na ledě sešla bez Františka Lukeše a Michala Guta, kteří doléčují drobná zranění," komentoval klub na svém webu.

Lukeše čeká už 16. sezona v dresu Litvínova. Osmnáctiletého Guta naopak čeká premiéra za Vervu. Dříve si zkusil extraligu ještě v dresu Pirátů a loni se mu dařilo v Sokolově (10+11).

Klub nedávno potvrdil nové smlouvy pro útočníky Richarda Jarůška a polského reprezentanta Pawla Zygmunta.

Hráče čeká více než dvoutýdenní příprava před prvním přátelským duelem. Ten odehrají ve čtvrtek 5. srpna na půdě Karlových Varů. O pět dní později budou hrát v Mladé Boleslavi.

Aktuální kádr HC VERVA Litvínov

Brankáři: David Čermák, Denis Godla, Šimon Zajíček.

Obránci: Ondřej Baláž, Uvis Balinskis, Patrik Demel, Jiří Háva, Marek Hrbas, Aaron Irving, Denis Zeman, Daniel Kolář, Matěj Stříteský.

Útočníci: František Gerhát, Michal Gut, Martin Havelka, Viktor Hübl, Andrej Kudrna, Vojtěch Kysela, František Lukeš, Tomáš Pospíšil, David Skuhrovec, Marek Slavík, Lukáš Stehlík, Petr Straka, Matúš Sukeľ, Přemysl Svoboda, Jan Vopat, Patrik Zdráhal, Richard Jarůšek, Pawel Zygmunt.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz