Obránce Zdeněk Čáp se vrací do Chance ligy

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Sedmadvacetiletý bek Zdeněk Čáp odchází z Hradce Králové na hostování do prvoligového Přerova. Zasáhnout by mohl už do středečního derby proti Prostějovu.

NHL 20

„Jsme velmi rádi, že se Zdeněk znovu objeví v našem dresu. Víme, co v něm je. Očekáváme, že bude velkou posilou," raduje se Pavel Hanák, sportovní manažer Zubrů. „S Hradcem jsme se domluvili na jeho hostování do poloviny prosince." 

Čáp má za sebou divokou sezonu. Začal v Motoru, tam však po jediném odehraném duelu skončil a zamířil právě do Přerova (20 utkání, 3+7). Pak ale přišel další zvrat – ofenzivní bek nakonec dokončil sezonu u rivala z Prostějova (33 zápasů, 1+13).

V létě se rozhodl pro návrat do Hradce Králové, kde v minulosti odehrál dvě kompletní extraligové sezony. Čáp zůstává hráčem Mountfieldu, minimálně první měsíce nového ročníku však opět stráví v Chance lize.

Jeho nejpovedenější sezonou ve druhé nejvyšší soutěži zůstává ta s datováním 2014/2015. Tehdy byl oporou Jihlavy a v 50 zápasech základní části se blýskl 28 body (9+19).

Kdysi působil také v Pardubicích, Olomouci nebo Litoměřicích.

Soupiska HC ZUBR Přerov 

Brankáři: Michael Petrásek, Daniel Šimonů, Tomáš Suchánek, Michal Postava, Lukáš Klimeš.

Obránci: Jakub Kubeš, Robert Černý, Mikuláš Zbořil, Jiří Krisl, Matyáš Gréč, Jiří Běhal, Rostislav Šnajnar, Martin Weinhold, Mikuláš Pohl, Matyáš Hamrlík, Jakub Kleiner, Zdeněk Čáp.

Útočníci: Daniel Indrák, Tomáš Sýkora, Tomáš Doležal, Darek Hejcman, Jiří Goiš, Jaroslav Moučka, Jakub Navrátil, Roman Pšurný, Šimon Kratochvil, Filip Dvořák, Radek Číp, Jan Süss, Matěj Svoboda, Lukáš Zmeškal, Jonáš Kočica, Adam Hradil, Matouš Kratochvil, Jan Dufek.

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz