Obránce Michálek končí v Sokolově. Posílí nováčka 2. ligy

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

V Sokolově sice začal letní přípravu, na led už s ním ale nevyjel. Patrik Michálek totiž bude od nové sezony působit v druholigovém Chebu.

Aplikace Tipsport extraligy

„V Sokolově jsme se nedohodli," naznačil Michálek na klubových stránkách Stadionu. Laso mu poté hodil právě nedaleký Cheb.

„Tím, že mám vztah ke Karlovarskému kraji a jsem z Chodova, tak jsme se s panem Speierlem dohodli, že budu hrát za Cheb," vysvětluje, proč posílil právě druholigového nováčka.

„Jsem za to rád, jsem doma a můžu hrát hokej tam, kde vlastně bydlím," dodává věčně usměvavý bek.

Michálek se s Baníkem loučí po pěti sezonách. Loni na jaře byl důležitým členem postupové party, v uplynulém ročníku Chance ligy pak naskočil hned do 54 utkání. Do statistik zapsal dva góly a čtyři asistence. Průměrně hrál okolo šestnácti minut za zápas.

Jeho příchod do Chebu tak budou provázet velká očekávání. Vzhledem k tomu, co v předešlých dvou sezonách zažil, by měl určitě patřit k tahounům.

Společně s Vojtěchem Šikem, Davidem Hruškou, Petrem Račanským nebo Martinem Traplem „Samozřejmě to bude strašně náročné," uvědomuje si Michálek, že Cheb čeká z kraje do druhé ligy velký skok.

„Naše skupina pro nás navíc není úplně optimální kvůli dojíždění. Ale myslím, že to zvládneme skloubit," řekl poctivý bek v rozhovoru pro hcstadioncheb.cz.

„Čekám od nás bruslivý hokej, i herně bychom se neměli ztratit. Doufám, že se nám bude dařit v každém zápase. Hlavně ať chodí lidi. Věřím, že to bude super," přeje si.

Aktuální kádr HC Baník Sokolov

Brankáři: Jakub Kašpar, Filip Krasanovský, Matyáš Pitoňák.

Obránci: Patrik Kadeřávek, František Klejna, Jan Pohl, Petr Přindiš, Adam Rulík, Patrik Tůma, Richard Záruba, Daniel Zavřel, Denis Zeman.

Útočníci: Martin Berčík, Michael Čejka, Michal Fečo, Daniel Hafijanič, Miroslav Hradecký, Martin Kadlec, Vojtěch Kropáček, Jaromír Kverka, Tomáš Rohan, Marek Švec, David Tůma, Lukáš Volf, Tomáš Vracovský, Jakub Vrána.

Foto: hcstadioncheb.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz