Nový sportovní manažer i hlavní partner. Hodonín ve 2. lize mění název

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

12. října 2018, 14:25

Adam Bagar

Předsedkyně hodonínského klubu Jana Gajošová představila nového hlavního partnera, který se stal i součástí názvu účastníka druhé ligy. Drtiči nově vystupují jako SHK iClinic Hodonín.

HokejkaTV

„Je mi velkou ctí a radostí, že vám mohu představit nového hlavního partnera našeho klubu – oční kliniku iClinic, která se stává důležitou součástí hodonínského hokejového klubu,“ hlásí na webu shkhodonin.cz dlouholetá předsedkyně klubu Jana Gajošová.

Vracovský mění Klatovy za Sokolov. Posily má i Bílina, Písek a Hodonín »

Vedoucím lékařem iClinic je renomovaný oční chirurg Ivo Ďurkovič, který má k hokeji velmi blízký a kladný vztah. Nejen, že mu svůj zrak svěřila řada známých hokejistů, ale ve 38 letech si dokonce splnil sen – začal s hokejem a hájil barvy MšHK Prievidza.

Sportovním manažerem se stal asistent trenéra Tibor Janás

Kromě nového hlavního partnera má hodonínský hokej také čerstvě jmenovaného sportovního manažera. Tamní vedení ukázalo na Tibora Janáse, který nadále zůstává i na pozici asistenta prvního mužstva ve spolupráci s hlavním trenérem Ivanem Dorničem.

Z TELH do 2. ligy? Hlavně, že hraju, říká Růžička k návratu k drtičům »

Šestačtyřicetiletý Janás dřív v Hodoníně hrál, jako trenér má zkušenosti i s ruskou juniorskou MHL z Popradu. Teď má za úkol posílit hodonínský tým. Ambiciózní drtiči se prozatím trápí, po úvodních dvou triumfech padli pětkrát v řadě a jsou předposlední.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz